Brutálna vražda! Sfetovaná matka dobodala dcérku (†3) nožnicami!

408

Desiatky rán päsťou, škrtenia a bodanie nožnicami. Až trojročné dievčatko z Přerova vlani v auguste zomrelo po brutálnom útoku svojej vlastnej matky, ktorá bola pri čine pod vplyvom pervitínu. Telíčko dcéry schovala do práčky a polonahá potom pobehovala po okolí. Vrchný súd v Olomouci v utorok vrahyňu potvrdil trest 19,5 roka odňatia slobody.

Za brutálnu vraždu trojročnej dcéry si dvadsaťštyriročná žena z Přerova definitívne odpyká 19,5 rokov. Rozhodol o tom v utorok olomoucký vrchný súd. Potvrdil tak rozsudok krajského súdu, proti ktorému sa odvolala obžalovaná aj prokurátor.

Kým obhajoba žiadala oslobodenie či vrátenie prípadu s tým, že sa vina matky nepreukázala, žalobca žiadal výnimočný trest 25 rokov. Poukazoval na to, že vzhľadom na brutalitu, ktorej bolo dieťa vystavené, sa prípad úplne vymyká z bežnej praxi.

Veľrybia matka nechce opustiť svoje mŕtve mláďa, zrejme otrávené plastami

Tragédia sa stala vlani 14. augusta v jednom z bytov v Purkyňovej ulici v Přerove. Žena bola v danú chvíľu pod vplyvom pervitínu, ktorý v byte pred tragédiou užila so svojim známym. Po jeho odchode podľa obžaloby dieťaťu najprv zasadila desiatky rán päsťou, potom dievčatko škrtila rukami a káblom.

Enriqueta Martí bola barcelonská upírka! Vraždila deti a pila ich krv

Nakoniec ju ubodala nožnicami a telíčko schovala do práčky. V hrudníka dieťaťa našli znalci 15 bodnorezných poranení, z ktorých polovicu dieťa utrpelo za života, jedna rana bola zasadená do oka. Dieťa bolo vystavené enormnému násiliu, znalkyňa uviedla, že takýto prípad za 45 rokov praxe nezažila.

Po vražde žena behala polonahá po domoch a kričala, strážnici jej privolali sanitku, ktorá ju potom odviezla do psychiatrickej liečebne. Kriminalisti s uzavretím prípadu čakali na výsledky znaleckých posudkov. Droga podľa znalcov dezorganizovala jej myslenie a správanie, vzápätí po čine však bola schopná reálnej sebareflexie.

Jedenásťročný chlapec zomrel na otravu vodou!

Klinický psychológ označil obžalovanú s IQ 87 za manipulatívnu a lživú, kvôli masívnym nedostatkom v sociálnej prispôsobivosti je z jeho pohľadu resocializácia beznádejná.