Matku 12-ročného chlapca a 13-ročného dievčaťa, ktorým vlani v Lancasteri sťali hlavy, zatkli tento týždeň v Arizone v súvislosti s ich smrťou, oznámilo v stredu oddelenie šerifa okresu Los Angeles. Natalie Brothwellovú (44) zatkli v utorok v jej dome v arizonskom Tucsone. Zadržiavajú ju vo väzení v okrese Pima a čaká na vydanie späť do Kalifornie.

Úrady uviedli, že vyšetrovanie hrozných vrážd 13-ročnej Malaky Taylorovej a jej 12-ročného brata Mauricea Taylora Jr. v Lancasteri 4. decembra viedlo k informáciám, ktoré umožnili okresnej prokuratúre v Los Angeles podať obvinenia proti Brothwellovej. Čelí dvom obvineniam z vraždy a dvom obvineniam zo zločinu ohrozovania detí.

Otec detí, 34-ročný osobný tréner Maurice Taylor Sr., bol zatknutý hneď po objavení zavraždených detí. Úrady objavili telá detí, keď Taylorovi klienti oznámili, že sa nedostavil na predtým naplánované schôdzky a nemohli sa k nemu dostať.

Kancelária okresného prokurátora v Los Angeles uviedla, že dvaja mladší bratia vo veku 8 a 9 rokov boli tiež doma a ukázali telá svojich zabitých súrodencov a boli nútení zostať vo svojich izbách niekoľko dní bez jedla.

Manželku i deti zavraždil kvôli milenke, tá mu ďalej píše do väzenia

Taylor bol obvinený z vrážd a je zadržiavaný na kauciu 4,2 milióna dolárov. Nie je jasné, kedy sa Brothwelloví vrátia do Kalifornie, aby čelil obvineniam.

Ohavná vražda trojročného chlapčeka! Otec mu zarazil klinec do hlavy a vydlabal mu oči