Muž vyhral v lotérii milión! Utopil sa s losom v peňaženke!

788

Obrovskú smolu mal Američan Gregory Jarvis (†57). Hoci sa najprv radoval z miliónovej výhry v lotérii, s peniazmi už nijako nenaloží. Nešťastník sa utopil v jazere ešte predtým, než si obnos vôbec stihol vybrať. Tiket sa pod vodu potopil spoločne s ním v jeho peňaženke.

„Príjemný chlapík, bol tu každý deň,“ uviedla pre denník New York Post Dawn Talaski, spoluvlastniaci bar, kde Gregory vyhral rozprávkové imanie. Gregory si mohol milión vyzdvihnúť hneď, ale nemal pre speňaženie výhry potrebnú dokumentáciu. „Za týždeň sa vrátil a kúpil všetkým drink, ale stále nemal tie papiere,“ opísala Talaski.

Stávkar vyhral ohromnú sumu! Po čase zazvonil telefón. „Prepáčte, bol to omyl,“ povedali mu

„Chýbala mu karta sociálneho poistenia, tak o jednu požiadal,“ dodala žena. Potom ale ako by sa pod Gregorym zľahla zem. Na mieste sa odvtedy neobjavil. Neskôr do baru, kde si muž stavil, dorazil aj Jarvisov šéf, aby oznámil, že šťastlivec neprišiel ani do práce.

Muž sedemkrát vyhral v lotériu, napísal o tom knihu a prezradil pár pravidiel

V piatok popoludní prišla zdrvujúca správa. Jeden z obyvateľov súkromnej pláže v meste Huron County nahlásil polícii, že sa v blízkosti lode, ktorá patrila výhercovi, objavilo bezvládne telo. Išlo o čerstvého milionára. „Myslíme si, že chcel uviazať svoju loď, ale spadol a udrel sa do hlavy,“ uviedol šéf policajtov Kyle Romzek. Pitva neskôr potvrdila, že sa Gregory naozaj utopil po rane do hlavy.

Chľast, lacné baby a kokaín! Ako 19 ročný výherca roztočil tristo miliónov? 

„Mal v pláne vybrať si tie peniaze a vydať sa za sestrou a otcom do Severnej Karolíny,“ opísala smútiaci Dawn Talaski. Samotný tiket sa podarilo ľuďom dostať z vody a odovzdali ho príbuzným obete.