Pred dvoma rokmi sa v americkom Novom Mexiku našlo telo ešte len trinásťročného Jeremiaha Valencia, ktorého umučila jeho vlastná rodina! Chlapca niekoľko mesiacov brutálne týrali a mlátili, zatvárali ho do klietky pre psov a nútili nosiť plienky pre dospelých. Ale nie všetci, ktorí sa na hrôze podieľali, boli potrestaní.

Z otrasného činu boli obvinení traja ľudia, Jeremiahova matka Tracy Ann Peñová (35), jej priateľ Thomas Wayne Ferguson (†42) a jeho syn Jordan Nuñez, ktorý mal v čase vraždy púhych devätnásť rokov.

Celá rodina týrala trinásťročného chlapca, ktorého pred smrťou ešte znásilnil jeho otčim

Ferguson údajne nútil celú rodinu, aby sa na príšernom týranie podieľala, a to dokonca vrátane Jeremiahovej mladšej sestry. Tá vypovedala, že v deň vraždy sa Ferguson rozzúril a chlapca mučil rôznymi nástrojmi a potom ho v plienke zavrel do psej klietky, kde nakoniec Jeremiah zaspal. Klietka potom Nuñez podľa dievčatá niekoľkokrát prevrátil a keď z nej chlapca vytiahol, bol mŕtvy.

Strašný osud stretol ešte len trinásťročného Jeremiah

„Bol naozaj chudý, v ranách mal infekciu. Mal modrinu na oku a vymlátené zuby,“ oznámila mladšia sestra, ako chlapec vyzeral v deň svojej smrti. Ten bol niekoľko mesiacov mučený podomácky vyrobeným oštepom, kladivom aj elektrickým obojkom.

Otec rodiny zavraždil manželku aj štyri deti. Neprestajne ma buzerovala vo väzení budem mať konečne pokoj, vyhlásil

Odporný násilník Ferguson však neskôr vo väzbe spáchal samovraždu a zanechal list, v ktorom tvrdí, že je nevinný. Chlapcova matka, ktorá priznala, že s mučením chlapca pomáhala, pretože sa Fergusona príliš bála, si odsedí iba dvanásť rokov výmenou za to, že svedčí proti Núñezovi. Ten zatiaľ nebol odsúdený – stane sa tak až v júni. Čelí však až 24 ročnému trestu väzenia.

Šialený nemecký experiment nechal siroty v pazúroch pedofilov