Dcéru zavraždených novomanželov (†17 a †21) našli po 40 rokoch!

Telá zavraždených novomanželov boli nájdené v lese v roku 1981

683

Texaským policajtom sa podarilo vyriešiť záhadné zmiznutie novomanželov Harolda Deana Clousa (†21) a Tiny Gail Clouseovej (†17) a ich malej dcérky Holly. Rodina zmizla v 80. rokoch. Vďaka DNA vyšetrovatelia zistili, že manželia boli zavraždení. Ich telá boli nájdené v lese v roku 1981. Dcérka Holly prežila a žije s rodinou v Oklahome. Podľa policajtov ju v kostole v Arizone ako dieťa odložili ženy v bielom rúchu. Údajne patrili ku kočovnej náboženskej sekte.

Štyridsaťdva rokov. Tak dlho čakala rodina Tiny Gail Linn Clouseovej a jej manžela Harolda Deana na správy, čo sa s novomanželmi stalo. Mladá rodina sa v roku 1980 rozhodla presťahovať z Floridy do texaského mesta Lewisville. To bolo naposledy, keď o sebe dali vedieť svojim blízkym. Rodiny uviedli, že naposledy s nimi boli v kontakte v októbri toho roku. Potom akoby sa po nich zľahla zem. Manželia zmizli aj s dcérkou Holly.

V januári roku 1981 v zalesnenej oblasti našli psy mužské a ženské telo. Avšak policajtom sa vtedy nepodarilo mŕtvoly identifikovať. Prípad tak zostal neobjasnený cez štyri desiatky rokov. Vyšetrovatelia oznámili prielom až v minulom roku, keď vďaka analýze DNA zistili, že ide o nezvestných manželov. Obaja boli zavraždení medzi decembrom roku 1980 a januárom 1981. Harold mal na tele známky po bití, zviazali ho a dali mu roubík. Tinu uškrtili. Otázky ale stále viseli nad osudom ich malej dcérky.

Nevyriešený prípad: Sériový vrah 11 žien vyčíňa už trinásť rokov a stále nebol chytený! 8 ďalších žien je nezvestných

Policajtom sa nakoniec podarilo vypátrať, že Holly Marie Clouseová žije v americkom štáte Oklahoma. V súčasnej dobe má štyridsaťdva rokov a má svoju vlastnú rodinu. Vychováva päť detí. Ako bábätko ju odložili v kostole dve ženy. Obe dve prišli do kostola s dieťaťom bosé, na sebe mali biele rúcho a podľa informácií britského denníka Daily Mail sa hlásili k náboženskému kultu. Jednalo sa o „nomádsku náboženskú skupinu“, ktorá sa riadila striktnými pravidlami ako separáciou pohlavia či vegetariánstvom. Skupina odmietala nosiť kožené výrobky. Do kostola Holly priniesli začiatkom 80. rokov.

Celých 42 rokov trvalo kým chytili dvojnásobného vraha snúbencov. Vďaka slinám a spermiám

Medzi decembrom 1980 a januárom 1981 rodinu Harolda a Tiny kontaktovala žena, ktorá si hovorila sestra Susan a mala byť členkou kultu. Rodine povedala, že sa manželia pridali k nim a už sa nechcú stýkať so svojimi blízkymi a takisto sa vzdali majetku. Po rodine chcela peniaze za to, že im privezie auto manželov. K odovzdaniu skutočne došlo. Na dohodnutom mieste na rodinu čakali tri ženy a jeden muž. Všetci mali na sebe biele rúcha.

Ma matku štyroch detí, ktorú našli aj s partnerom v kufri v lese, rodina zháňa peniaze na dolapenie ich vraha!

Vyšetrovatelia zatiaľ nikoho nepodozrievajú z vraždy manželov, ale podarilo sa im nájsť Holly a spojiť ju s jej rodinou. „Ďakujem všetkým vyšetrovateľom, že tak tvrdo pracovali na nájdení Holly. Deň za dňom som sa za nich modlila, aby našli Holly a bola v poriadku,“ povedala Donna Casasantová, Hollyina babička. „Bolo tak vzrušujúce vidieť Holly. Bola som taká šťastná,“ dodala jej teta Cheryl.