Dedo a mladík znásilňovali štrnásťročné dievča! Policajti ju našli vďaka triku s mobilom

1068

Otrasný prípad museli riešiť francúzski policajti v Marseille. Muž tam vlákal štrnásťročné dievča do svojho bytu s tým, že ju bude hostiť. Namiesto toho ale skončila zbitá, zdrogovaná a opakovane znásilnená ním a starším kumpánom! Našťastie sa vďaka dômyselnému triku mladej detektívky podarilo dievčatko zachrániť pred ďalšími hrôzami.

Nešťastnú dospievajúce dievča údajne v piatok večer vylákal do malého bytu v štvrti Cabucelle v Marseille dvadsaťšesťročný muž, ktorý jej ponúkol, že ju bude hostiť po tom, čo utiekla z domova. Na mieste ale dievča čakal šok. Mladík si pozval 64-ročného kamaráta, s ktorým dievča bili a nútili ju fajčiť marihuanu. Potom ju hromadne znásilňovali!

Našťastie pri sebe mala mladá obeť mobilný telefón a cez instagram skontaktovala svojich rodičov, ktorí neváhali a ihneď všetko nahlásili na polícii. Cez mobil prezradila, čo sa jej stalo, ale nedokázala určiť, kde sa nachádza. To ale vyriešila duchaplná policajtka, ktorý prišla s dômyselným trikom.

Incestný HOROR v Nemecku! „Bavorský Fritzl“ je pred súdom kvôli stovkám znásilnení!

Ako uviedol denník Daily Star, cez mobil dievča požiadali, aby si zapla polohu v aplikácii na zdieľanie fotografií SnapChat. Potom mohli kriminalisti dievčatko ľahko vystopovať. Akonáhle policajti našli bytový dom, začali klopať na všetky dvere, kým dievča neodpísalo „áno“ ako signál, že sú policajti pri správnych dverách.

Rakúsko šokovalo znásilnenie a vražda mladej Leonie (†13)! Zadržali troch Afgancov (16, 18 a 23)

Keď vtrhli do bytu, policajti údajne objavili jedného z podozrivých, ako sa v zhone snažia vymazať dôkazy zo svojho telefónu. To už mu ale bolo málo platné. Kriminalisti si došliapli na oboch chlipníkov. Na policajtku sa po akcii hrnuli hory pochvál.

Znásilnená žena pre pomoc utekala úplne nahá!

„Táto záchrana sa uskutočnila síce pomocou SnapChatu, ale predovšetkým vďaka skvelému nápadu mladej policajtky, bez ktorej by nič také nebolo možné,“ uviedla tajomníčka policajného oddelenia Rudy Mannaová.