Toto bola príliš silná káva aj pre ňu. Skúsená lekárka Valerie Rao z amerického Jacksonvillu sa na súde rozplakala, keď popisovala neskutočné hrôzy, ktoré sa stali Cherish Perrywinkleovej († 8). Dievča bolo v roku 2013 unesené, mučené, znásilnené a zavraždené. „Nezomrela rýchlo,“ predniesla Rao v súdnej sieni roztraseným hlasom.

Z hrozných činov je obvinený Donald Smith (61). Ten vylákal rodinu dievčatka do supermarketu s tým, že jej kúpi oblečenie a jedlo. V nestrážený okamih potom ale s dievčatkom zmizol. Matke zostali len oči pre plač. Svoje dieťa už nikdy živé nevidela.

Smith Cherish väznil a týral. Potom sa rozhodol, že ju znásilní. Svojim zvráteným a bolestivým činom Cherish úplne zmrzačil pohlavné orgány. „Boli úplne pokrútené,“ uviedla Rao na súde. Najhoršie na celom činu je, že dievčatko nezomrela hneď. „Jej smrť trvala tri až päť minút,“ povedala a zrútila sa.

Lady Gaga prezradila, že ju v devätnástich znásilnil hudobný producent

Lekárka začala v súdnej sieni plakať a státie muselo byť prerušené. Smithovi hrozí za jeho čin až výnimočný trest. V jeho neprospech hovorí všetko. Od nálezu jeho DNA po záznam priemyselnej kamery zo supermarketu. Všetci dúfajú, že tento netvor zhnije v cele smrti.