Bol to mladý, dobrý a slušne vychovaný chlapec. Bohužiaľ Angličan Nick Kelly zomrel tragicky už v 16 rokoch. Kúpil si totiž pizzu a po jej zjedení dostal silnú alergickú reakciu na paradajkovú omáčku. Bola bohužiaľ tak dramatická, že ju nemal šancu prežiť.

„Chudák chlapec, zaskočil si len pre kus žvanca, jeho rodina potrebuje odpovede, vyjadrujem jej úprimnú sústrasť,“ napísal jeden z Nickových známych na sociálne siete podľa britského Mirroru. „Jeho smrť je tragická a strašná,“ píšu ďalšie.

 Všetkými obľúbený  chlapec 

Nick bol totiž veľmi obľúbený. „Bolo to úžasné decko, vždy bol tak slušný,“ uviedol ďalší človek, ktorý chlapca poznal. Mladík zjedol podľa všetkého pizzu s paradajkovou omáčkou od rýchleho občerstvenia Uno Pizza Preston. To sa mu ale stalo osudné.

Divné úmrtia 25: Farmára zožrali vlastné svine, ostali po ňom len kosti

„Neveril by som, že to tu niekedy napíšem. S najhlbším smútkom oznamujem, že Nicholas Kelly dostal dnes ráno anjelské krídla potom, čo prekonal masívne alergickú reakciu na paradajkovú omáčku od Uno Pizza. Tá viedla k tomu, že utrpel silný infarkt,“ napísal Chris Kelly.

 Policajné  vyšetrovanie 

Nicka sa síce zdravotníci snažili zachrániť, bohužiaľ však po prevoze do nemocnice zomrel. Polícia už začala vyšetrovanie, aby zistila, čo sa stalo a či pri jedle boli uvedené všetky alergény. Na chlapcov pohreb bola už vybraná potrebná suma vďaka stránke GoFundMe.

Divné úmrtia 21: Školáčke uprostred noci v posteli vybuchol mobil. Bola na mieste mŕtva