Divoká party plná drog a sexu ukončila princov život

1367

Princ Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi zomrel podľa britských zdrojov počas divokej party, na ktorej sa osadenstvo venovalo užívania drog a sexuálnym orgiám. Polícia má údajne podozrenie, že by sa mohol predávkovať tvrdými drogami. V jeho luxusnom byte, v ktorom party prebiehala, sa ich totiž našlo veľké množstvo.

V Londýne náhle zomrel vo veku 39 rokov syn vládcu arabského emirátu Šardžá, princ Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi. Tridsaťdeväťročný módny návrhár a majiteľ vlastnej módnej značky Qasimi bol synom vládnuceho emira Sultana bin Muhammada Al-Qasimiho. Pre sultána je to už druhá rodinná katastrofa, pred rokmi zomrel aj jeho prvorodený syn.

Podľa serveru Daily Mail boli do luxusného bytu v exkluzívnej londýnskej štvrti najprv privolaní záchranári. Tí na mieste našli ako princa, tak veľké množstvo tvrdých drog, a privolali preto políciu.

James Franco: Alkohol, drogy a iné závislosti ma priviedli do depresie

Princ Khalid bol majiteľom firmy vyrábajúcej mužské oblečenie. Jeho spoločnosť sa prezentovala aj počas londýnskeho Týždňa módy. Ako poznamenáva Daily Mail, princ dosýta využíval slobody, ktorú mu ponúkal život v modernej britskej metropole.

V Spojených arabských emirátoch vyhlásili v nadväznosti na tragédiu trojdňový štátny smútok. Princ Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi bol synom vládnuceho emira Sultana bin Muhammada Al-Qasimiho. Pre sultána je to už druhá rodinná katastrofa, pred rokmi zomrel jeho prvorodený syn.

Robbie Williams: Dnešné popové hviezdy sú nudné, pretože neberú drogy

Ten bol v 24 rokoch nájdený tiež v Londýne v kúpeľni svojho domu. Podľa denníka The Sun sa okolo povaľovali injekčné striekačky a okolo ruky mal ešte uviazané škrtidlo.

Sex, drogy a alkohol sa nevyhli ani NHL, čisté rockové hviezdy