Britský praktický lekár bol nájdený mŕtvy aj so svojou milenkou v ich hotelovej izbe na Kapverdských ostrovoch. Pár tu žil vyše roka po tom, čo doktor okradol Národnú zdravotnícku službu o 480.000 eur. Podľa polície muž zastrelil mladú Maďarku a potom vraj otočil zbraň proti sebe.

Pár našla na hotelovej izbe v rezorte Divin Art na ostrove Santo Antao kapverdská polícia. Tú zavolal personál, ktorý už niekoľko dní tušil, že je niečo zle. Brit Titus Bradley († 42) a jeho maďarská milenka Noemi Gergely († 28) sa vraj hádali, v osudný deň to ale bolo podľa nich horšie, než inokedy, preto recepčný privolal pomoc.

Titus Bradley (†42) a jeho milenka Noemi

Následné vyšetrovanie ukázalo, že všetko bolo s najväčšou pravdepodobnosťou naplánované. Brandley mal pripravený aj malý list na rozlúčku, ktorý policajti našli zastrčený v jeho pase. Uvedený list začal vetou: „Čas zomrieť“. Kriminalisti pracujú s variantom, že muž najprv zastrelil v zlosti svoju milenku a potom otočil zbraň proti sebe. Myšlienky na samovraždu u neho ako prvá spozorovala jeho matka.

http://www.stcity.sk/zahadna-smrt-olivii-krasnej-pornohviezdy-pricina-smrti-je-zatial-neznama/

„Napísal mi toho veľa o samovražde. V iných krátkych správach zase spomínal, že mal úžasný život a vykonal skvelé veci, dokázal ale vraj myslieť len na tie, o ktoré sa pripravil,“ povedala jeho matka. Pochybovala ale, že by jej syn bol vrah. „Vedela som, že je na Noemi naštvaný. Nikdy som si však nepomyslela, že by ju dokázal zastreliť. Môj syn bol psychicky chorý a to viedlo k tomu, že zomrel. Teda aspoň v to verím,“ dodala.

Somersová odpálkovala Cyrus : Sex s manželom mám niekoľkokrát denne

Doktor Titus Brandley je v Anglicku známou firmou. Z krajiny utiekol potom, čo Národnej zdravotnej službe, ešte ako praktický lekár, ukradol v prepočte 480.000 eur. S priateľkou z Maďarska utiekol na Kapverdské ostrovy, kde sa spokojne venoval tomu, čo mal najradšej – rybárčeniu.