Dovolenka v raji skončila smrťou! Mladých manželov zabila zákerná choroba

743

Mala to byť dokonalá dovolenka. Mladý manželský pár Michelle a David Paulovi v máji odleteli na dovolenku na Fidži. Svoje dve deti nechali doma, aby si na tropickom ostrove užili zaslúžený odpočinok. Syn a dcérka ich už nikdy neuvidia. V obľúbenej dovolenkovej destinácii totiž ochoreli neznámou chorobou a obaja zomreli.

Michelle a David z amerického Texasu trávili predposledný deň vysnívanej dovolenky na Fidži, keď sa obom náhle priťažilo. Mladý pár sa ešte dokázal dostať vlastnými silami do nemocnice, tam sa ale zdravotný stav rodičov dvoch detí naďalej zhoršoval a obaja zahynuli.

Ako prvá zomrela Michella. Po jej smrti chcel personál nemocnice Davida letecky transportovať do nemocnice v Austrálii, aby mu mohla byť poskytnutá lepšia zdravotná starostlivosť. Presunu sa však mladý Američan nedožil a rovnako ako jeho žena z neznámych príčin zomrel. Miestne úrady sa prípadom intenzívne zaoberajú a vyšetrujú, aká choroba vlastne pripravila dvoch mladých a zdravých ľudí o život.

Dovolenka nie je pre slabochov. Japonská vláda obmedzí smrtiaci workoholizmus

Podporu a pomoc úradom ponúkla aj americká ambasáda na Fidži. „Ambasáda už viac ako týždeň intenzívne spolupracuje s vládou Fidži, políciou a ministerstvom zdravotníctva, aby sa tragická smrť našich občanov vyšetrila,“ oznámila serveru People.com Becca Archer-Knepperová z americkej ambasády na Fidži.

Americká ambasáda podľa Knepperovej sprostredkovala kontakt medzi ministerstvom zdravotníctva Fidži a americkým Centrom pre kontrolu a prevenciu chorôb.

Lohanka a jej basistická dovolenka