Úmrtie Lisy Márie Presleyovej (†54) po zástave srdca prišlo pre mnohých ako blesk z čistého neba. Pravda je ale taká, že posledné týždne speváčkinho života dávali jej telu poriadne zabrať. Prešla si plastikou, znova spadla do závislosti na opiátoch a schudla 20 kilogramov iba za 6 týždňov.

Zdroje z rodiny Presleyovcov prezradili webu TMZ detaily o tom, ako vyzerali posledné týždne života speváčky a jedinej dcéry Elvisa Presleyho Lisy Marie Presleyovej. A zdá sa, že to bola poriadna jazda.

Sexuálne zneužívanie, rozvody a mŕtvy syn! Divoký život Elvisovej dcéry Lisy Márie (†54)

 Plastika a lieky na  chudnutie 

Lisa Mária zo všetkých síl propagovala životopisný film o jej otcovi s názvom Elvis, v ktorom si hlavnú rolu strihol Austin Butler (31). V rozhovoroch pre médiá a na červených kobercoch chcela vyzerať čo najlepšie… Dva mesiace pred odovzdávaním Zlatých glóbusov preto podstúpila plastickú operáciu a začala užívať prášky na chudnutie.

Bola Ivana Trumpová zavraždená kvôli svedeckej výpovedi?! Sú pochybnosti o jej smrti

 Zase  opiáty 

Nastolila si aj prísny režim, ktorý jej mal so stratou hmotnosti pomôcť. A podarilo sa: iba za 6 týždňov schudla neuveriteľných 20 kilogramov. Akoby taký stres pre jej telo nestačil, speváčka vraj opäť spadla do závislosti od opiátov, s ktorou bojovala už v minulosti.

Dôkazom majú byť aj dva rozhovory pre Extra TV, v ktorých sa vyjadrovala k novému filmu. Lisa Mária podivne mumlala, plietla slová a kamarát ju musel podopierať, aby nespadla.

Posledný deň Johna Lennona

 Záhadná bolesť  brucha 

V osudné ráno 12. januára sa mala sťažovať na bolesť brucha. Potom prišla zástava srdca a po prevoze do nemocnice ešte druhá. Oficiálna príčina jej úmrtia zatiaľ nebola zverejnená – toxikologické testy môžu zabrať ešte mesiace.