Jej otec hovorí o tom, že dievča prepadla anorexii a k ďalšiemu chudnutiu ju navyše nabádajú jej fanúšikovia na sociálnej sieti. Problémy s váhou si vraj dievča nechce priznať a chudne ďalej.

Modelkin otec bývali tenista Yevgeny Kafelnikov (42) sa nemôže zmieriť s tým, že dievča drasticky chudne. Má o ňu strach. „Má anorexiu. A na sociálnej sieti má fanúšikov, ktorým je okolo štrnástich rokov, nemajú žiadny mozog a podporujú ju v chudnutí. Nemala by týchto idiotov vôbec počúvať,“ povedal rozčúlený tenista.

Podľa neho vraj Alesya začala minulý rok trochu priberať na váhe a jej rodina mala radosť, že už je zrejme obdobie anorexie za ňou.

alesya-kafelnikov-02    „Vážila 52 kíl a ja som bol šťastný. Bola nádherná a konečne začala vyzerať ako žena. Ale teraz zase chudne. Som zásadne proti. Bohužiaľ ma ale moja dcéra v tomto smere vôbec nepočúva,“ povedal.

Sama Alesya tvrdí, že má normálnu postavu modelky a je v poriadku. Vadí jej, že sa otec k jej váhe verejne vyjadruje.

alesya-kafelnikov-03
Alesya s otcom

„Viem, ako to je, som v poriadku. Mám normálnu váhu ako modelka. Som samostatná osoba, sama si zarábam a nič po nikom nechcem,“ zverila sa modelka, ktorá teraz váži 49 kilogramov a meria 178 centimetrov. Jej BMI je teda 15,5 čo je extrémna podváha.

alesya-kafelnikov-07

Na Instagrame má dievča takmer 300 tisíc fanúšikov, ktorí jej denne pod fotografie píšu, ako krásnu a štíhlu postavu má. Podľa otca sa kvôli tomu z anorexie nikdy sama nedostane.

alesya-kafelnikov-04