Avšak v domácom prostredí sa musíte uspokojiť s fľašovým či plechovkovým pivom, ktorého výsledná chuť nie je až tak dokonalá. Z tohto dôvodu startup Fizzics vytvoril prístroj zvaný Waytap, ktorý premení fľaškové, respektíve plechovkové pivo na chuť točeného.

fizzics-waytap-01Po vložení fľaše či plechovky do prístroja dôjde k zmene tekutiny tak, že pomocou pípy môžete točiť buď pivo, alebo jemnú penu. Technológia, ktorú si nechal startup patentovať, sľubuje, že pivo, ktoré prejde procesom, bude mať takmer rovnakú chuť ako pivo čapované. To všetko bez pridaného vzduchu, vody či umelých prostriedkov, a tak chuť zostáva čerstvá až do posledného dúška.

fizzics-waytap-02Už pred rokom startup predstavil tento projekt. Teraz prichádza s inovovanou verziou, ktorá pracuje na jednoduchšom princípe a má atraktívnejší dizajn. Predstavil produkt na crowdfundingovom portáli Kickstarter. A za iba 10 dní vybral takmer 670 tisíc dolárov, pričom cieľom bolo vybrať 50 tisíc dolárov.

V ponuke sú tri farebné odtiene, a to bielo-strieborný, čierny a tmavý s lemovaním imitáciou kovu. Zákazníci môžu cez Kickstarter získať tento prístroj za 100 dolárov. A mimo túto kampaň sa bude predávať za 130 dolárov.

fizzics-waytap-04