Hrôza! V opustenom aute sa našli pozostatky nezvestnej nevadskej turistky Courtney Bryanovej (†32). Okrem jej tela bol vo vozidle nájdený aj jej mŕtvy psík. Naposledy si žena užívala život v kalifornskom národnom parku, keď sa náhle prestala ozývať. Podľa policajtov za jej smrťou stojí nehoda.

Courtney Bryanová bola nezvestná dlhšie ako jeden mesiac. Pokusy o jej nájdenie boli neúspešné. To sa ale teraz zmenilo. Jej telo našiel v aute náhodný turista na strmom násype v okrese Del Norte v Kalifornii. Vo vozidle bol mŕtvy aj jej štvornohý maznáčik.

Ako uviedol denník The New York Post, polícia sa domnieva, že za smrťou mladej ženy stojí autonehoda. Koniec koncov úsek, kde bolo vozidlo nájdené, je smrteľnými nehodami povestný. Kriminalisti ďalej čakajú na oficiálne potvrdenie identity nájdenej ženy. Telo majú v rukách experti z odboru súdneho lekárstva. Policajti vylúčili možnosť násilného činu.

 Príbuzní sú  zdrvení 

Bryanová bola nahlásená ako nezvestná pred mesiacom. Naposledy o sebe dala vedieť na instagrame 23. septembra, keď zdieľala príspevok, ako si užíva americkú divočinu v parku Hunt Hot Springs.

Hlavu nezvestnej sedemnásťročnej Wilmy našli zabalenú v alobale v dome jej ex!

Akonáhle sa žena prestala ozývať, jej rodina začala tŕpnuť hrôzou. „Je to slobodná duša, často cestuje sama. Dala by aspoň vedieť, že sa vracia, určite by sa s niekým spojila,“ uviedla ešte pred nájdením tela jej sestra. Domov už sa Courtney bohužiaľ nikdy nevráti. „Našli moju sestru, ďakujem všetkým za modlitby. Budeme dlho trúchliť,“ povedala zdrvená príbuzná po otrasnej správe.

Polícia našla 30 rokov nezvestné dievčatko. Adoptívna otec ju znásilnil a zabil!