Vrah kráčal s odrezanou hlavou svojej dcéry po ulici indickej dediny smerom k policajnej stanici. Privolaným strážnikom ihneď oznámil, čo ho k hroznému činu viedlo. Bol na mieste zatknutý a v budúcnosti s ním prebehne súd. Prípad však nie je v Indii ojedinelý.

Obyvateľom indickej dediny Pandetara v Uttarpradéš sa naskytol hrozný pohľad. Jeden z ich susedov Sarvesh Kumar kráčal po ulici s odrezal ľudskou hlavou. Podľa vlastných slov bol na ceste na policajnú stanicu, aby sa sám prihlásil k vražde zo cti. Tou je označované zámerné zabitie najčastejšie člena rodiny, ktorý svojím konaním poškodil jej česť. Otec neschvaľoval dcérin vzťah s priateľom, do ktorého sa sama zamilovala.

Muž na ulici ukazoval ľuďom batoh s odrezanou ľudskou hlavou! Všetci si mysleli, že ide o nechutný halloweensky žart, ale nebol

Počas jeho poburujúcej cesty dedinou bol zastavený miestnymi policajtmi. Jeden zo strážnikov celú konfrontácii s vrahom nakrútil. Zábery ukazujú, ako sa policajti muža pýtajú na jeho meno a čiu hlavu nesie. Kumar sa ihneď k činu priznal a snažil sa obhájiť, prečo tak urobil.

Podnikateľku našli s odrezanou hlavou! Manžel NEZAPLATIL VÝKUPNÉ, napísali k telu únoscovia

„Urobil som to, keď nikto iný nebol doma. Zavrel som západku a urobil to. Dcérino telo je v miestnosti,“ povedal. Policajtom ďalej tvrdil, že by zabil aj jej milenca, keby bol schopný ho nájsť. Kumar bol na mieste zatknutý políciou a vzatý do väzby.

Ďalší strážnici sa vypravili do Kumarovho domu, kde našli torzo dievčaťa. V rámci budúceho súdneho konania bolo poslané na pitvu. Dôstojník, ktorý stretnutie s vrahom natáčal a neskôr video umiestnil na internet, bol podľa správ miestnych médií suspendovaný.

Kamarát chcel mať sex s jeho mamou, tak mu odrezal hlavu a doniesol ju na políciu. Nebol prvý

V štáte Uttarpradéš bol v roku 2019 zaznamenaný najvyšší počet trestných činov páchaných na ženách. Národná bezpečnostná rada tiež upozornila na najvyšší zaznamenaný počet trestných činov na deťoch s 7444 prípadmi. V ďalších regiónoch sú čísla obdobne šokujúce: v susednej Madhjapradéši bol počet len ​​o 1000 prípadov nižšia.