JESSICA ALBA: Anjel s diablom v tele

1821

 

Nohami pevne na zemi 
Ak ste si niekedy robili hlavu z čísla veľkosti vašej obuvi, už nemusíte. Jessica je dobrý príklad toho, že aj normálne smrteľníčky môžu používať svoje chodidlá ako plutvy. Nosí veľkosť obuvi číslo 40, ale vraj je na to hrdá, lebo jej to pomáha byť nohami pevne na zemi. 

 

Cieľavedomosť 
Jessica mala už od detstva  jasno v tom, čím chce vo svojom živote byť. Prvé hodiny herectva absolvovala vo veku 12tich rokov a následne debutovala vo svojej prvej úlohe. V snahe stať sa známou neváhala  zobrať aj účinkovanie v reklamách. V roku 1994 bola angažovaná do role Mayi vo filme Flipper, ktorý jej pomohol zapísať sa do podvedomia miliónov divákov po celom svete. 

 

Súdi sa s Playboyom
Playboy publikoval v jednom zo svojich vydaní fotografie Jessicy Alby, ktoré boli nafotené za iným účelom ako za účelom zverejnenia v Playboyi. Akonáhle tieto fotky uzreli svetlo sveta v tomto časopise, Jessica neváhala a zažalovala ho. Vraj to poškodzuje jej meno a je dôvodom, prečo jej neustále chodia scenáre, v ktorých jej ponúkajú role nemravných dievčat. A ona už toho má plné zuby. 

 

Smiem vám zobrať krv? 
Napriek tomu, že pohľad na krv jej spôsobuje veľké ťažkosti, rolu sestričky Marie v americkom kultovom seriáli Chicago Hope, ktorý je dobre známym aj u nás, si nedovolila odmietnuť. 

 

Jennifer Lopez a Jessica
\“Neustále počúvam od ľudí v tejto brandži, aká je Jennifer Lopez tlstá a iné svinstvá týkajúce sa jej postavy, čo ma neskutočne rozčuľuje, lebo ak o nej hovoria takéto drísty, tak potom o mne a mojich krivkách súdia to isté!\“, oprávnene sa stresuje Jessica, ktorej kariéru a úspech doteraz definovala len jej ženská postava. 

 

Dočerta s vašimi titulmi! 
Byť neustále na popredných miestach v pánskych magazínoch, ktoré udeľujú ceny za najlepší kus mäsa na hollywoodskom trhu, ju unavuje. Rovnako ako každý druhý scenár, v ktorom  jej ponúkajú rolu sexuchtivej dračice natiahnutej do kože. 

 

Žije v predstavách
\“Pokúšam sa ignorovať všetok ten humbuk okolo mňa, často sa pristihnem pri dennom snívaní o svete, kde neustále svieti slnko a more šumí v diaľke, kde je život sladší ako med a muži sa so mnou dávajú do reči len kvôli tomu, že chcú byť na mňa milí a nie kvôli tomu, že sú nadržaní. Snívam o svete, kde moju budúcnosť neurčuje moja frizúra alebo oblečenie.\“ 

 

Nerešpektuje autority
Odkedy ju na základnej škole triedna učiteľka nútila písať pravou rukou napriek tomu, že je ľaváčka, má problém rešpektovať autority, ktoré jej bez akéhokoľvek vysvetlenia kážu, čo má robiť. 

 

 

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokExtrémne svahy
Ďalší článokMuži, dámska móda a líčenie
Avatar
Online Magazine pre všetkých.