„Viete, už je starší. Nebudem vám klamať. Každý deň sa pred otvorením sociálnych médií modlím, aby tam na mňa nevykukla správa o jeho smrti. Bojím sa, že sa o tom dočítam“ oznámila Kendra v rozhovore pre magazín E!.

Až sa vraj raz dozvie zdrvujúcu správu o odchode jedného z najdôležitejších ľudí v jej živote, bude to pre ňu najhorší deň v živote. „Je môj anjel. Je to moja rodina. Bude to strašné,“ pokračovala.

kendra-wilkinson-01    Keď vraj pred rokmi prišla do domu Hugha Hefnera, ani by ju nenapadlo, kam až sa dostane. Všetky dievčatá vrátane ich „otca“ obdivovala. Keď teda bola pribratá do „rodiny“, bola nesmierne šťastná a nikdy Hefnerovi neprestane byť vďačná.

„Len vďaka nemu sa mám dobre a je zo mňa silná žena. On je vážne dobrý človek. Vždy som k nemu hľadela,“ zverila sa. Kendre prekáža, že o Hefnerovi ľudia hovoria ako o perverznéj osobe. „On taký vôbec nie je. Randil s viacerými ženami, ale vo všetkom mal jasno,“ doplnila.

Hefner v minulosti priznal, že spal s tisíckami ženami, ale svoje manželky vraj nikdy nepodvádzal a bol im verný. „V mojom živote boli etapy, kedy som bol ženatý, a keď som bol ženatý, nikdy som nepodvádzal. Ale dokázal som sa poriadne rozbehnúť, keď som ženatý nebol. Človek nesmie nikdy vyjsť zo cviku,“ povedal majiteľ Playboya Hefner v minulosti v rozhovore pre magazín Esquire. Jeho bývale manželky sa však k tejto téme vyjadriť nemohli, pretože to vraj majú súdne zakázané.