Kellogg’s Cornflakes sa vynašli, aby ľudia prestali masturbovať

551

Kellogg’s Cornflakes sú kukuričné ​​lupienky, ktoré v USA pozná každý. Sú pomenované po dr. Johnovi Harvey Kelloggovi. Ten celý svoj život zasvätil jedinej úlohe – zabrániť ľuďom, aby mali sex a aby masturbovali.

Kellogg

Dr. Kellog bol naozaj zvláštna osobnosť. Prevádzkoval sanatórium v ​​Battle Creeku, kde kládol dôraz na cvičenie, klystíry a stravu. Vynašiel dokonca mechanický klystír, ktorý sa však nikdy neuviedol do výroby.

Viete o tom, že porno vám môže aj uškodiť!

Bol zapáleným vegetariánom a videl v ňom veľký prínos pre ľudské zdravie. V honbe za zdravou vegetariánskou stravou vynašiel kukuričné ​​lupienky, ktoré dnes pozná celý svet ako Kellogg’s Cornflakes. Bol tiež presvedčený, že by ľudstvo malo vo veľkej miere prejsť na konzumáciu orechov, čo by podľa neho mohlo vyriešiť nedostatok jedla pre miliardy ľudí na planéte.

Kelloggové cvičebne praktiky vyzerali, veľmi podivne.

Kellog sa však stal známym aj svojim bojom proti ľudskej sexualite. Ako horlivý príslušník cirkvi adventistov siedmeho dňa mal v sebe zakorenený trochu zvláštny vzťah k sexu. Považoval ho skrátka za škodlivý a bol zástanca absolútnej sexuálnej abstinencie. Zaoberal sa v hojnej miere sexuálne prenosným chorobam, avšak ťažisko jeho práce spočívalo v tom, ako sexu medzi ľuďmi zabrániť.

Elektrická klietka

Všetko začínalo u jedla. Podľa neho bolo nutné, aby človek zjedol len dve jedlá denne, samozrejme vegetariánske, čím by sa jeho sexuálne chúťky radikálne znížili. Samozrejme žiadne mäso, alkohol ani sladké pitie, najlepšie podľa neho bolo pojedať iba kukuričné ​​lupienky, potom každého prejdú jeho telesné žiadostivosti. Zadok sa mal udržiavať v úplnej čistote dennodenným klystírom.

Kondícia bola na prvom mieste.

Kelloggovi bola tŕňom v oku tiež masturbácia, ktorú považoval za nebezpečnú a za údajnú príčinu mnohých úmrtí. „Tí ľudia sa takto zabili doslova vlastnou rukou,“ tvrdil v jednom spise. Navrhoval dievčatám potierať klitoris fenolom alebo ho rovno odstrániť, a to aj u detí. V jeho „vedeckých“ prácach sa však objavovali aj úplne zvrhlé nápady na chirurgické operácie, ktoré mali zabrániť tomu, aby muži mali erekciu. Malo ísť o operácie vykonávané bez anestézie, pretože bolesť pri nich pociťovaná mala byť súčasťou terapie.

Je zaujímavé, že tento muž bol ženatý. Traduje sa, že pri medových týždňoch pracoval intenzívne na svojich vedeckých prácach o škodlivosti ľudskej sexuality. Ako také medové týždne asi vyzerali, je naozaj ťažké si predstaviť.

Kellogg bol aj horlivým zástancom rasovej segregácie a popredným predstaviteľom eugeniky v USA. Mal niekoľko černošských sluhov, ktorých považoval za menejcenný živočíšny druh.

Podivný vynález.

Kellog sa dožil požehnaného veku 92 rokov. Dnes sú jeho Kellogg’s Cornflakes rannou stravou miliónov ľudí na svete. Je dobré, že z jeho celoživotného diela sa nakoniec ujali len tieto kukuričné ​​lupienky.

Mladý muž si spestril cestu z práce orálnym sexom, oklamaný „manžel“ ho potom dovliekol k bankomatu