Krásna dozorkyňa sa zamilovala do vraha a znásilňovače. Myslela si, že ho zmení, ale on jej zabil dcéru (†13)

1003

Krásna ruská dozorkyňa Jekaterina Šolochovova (40) sa vo väznici zahľadela do mukla Nikitu Silnova (33) odsúdeného za vraždu a znásilnenie. Keď bol prepustený z basy, začala si s ním románik. Myslela si, že môže kriminálnika zmeniť. Škaredo sa mýlila.

Niektorí ľudia sa nikdy nezmení, hovorí sa. Tragický prípad väzenskej dozorkyne Šolochovovej je toho dôkazom. Silnov, do ktorého sa zamilovala, bol odsúdený na 15 rokov väzenia za vraždu a znásilnenie. Už v base ju učaroval. V roku 2019 bol po odpykaní jedenástich rokov z trestu prepustený za dobré správanie.

Zamilovaná čiernovláska si vzala vraha k sebe domov do obydlia v dedine Nelidovo nachádzajúcej sa v regióne Tver. Vzťah skončil tragédiou, keď musela Jekaterina do nemocnice a Silnova nechala osamote so svojou trinásťročnou dcérou Viktóriou Kravcovou. Nikdy si to neprestane vyčítať.

Vražda slepého päťročného chlapca! Ubil ho priateľ matky na smrť!

 Dcéra sa prestala  ozývať 

Podľa Daily Mailu jej dcéra do špitálu zavolala, že ide na prechádzku so psom. Potom sa už ale neozvala a prestala odpovedať na správy. Jekaterina potom začala podozrievať svojho priateľa z toho, že niečo vykonal. Aj on totiž prestal dvíhať telefón. Dozorkyňa preto zalarmovala políciu, nech sa pozrie k nej domov.

Keď sa strážcovia zákona dostali dovnútra, našli telo mŕtvej školáčky. Podľa zranenie bolo jasné, že bola uškrtenie. Bývalý trestanec zmizol a spoločne s ním aj notebook, kreditné karty a kožušinový kabát Jekateriny. Stopy po ňom vedú do blízkeho mesta, kam odišiel taxíkom. Potom sa po ňom zľahla zem.

Dvanásťročného chlapca z obci Šárovce údajne ubila na smrť jeho vlastná rodina kvôli 50 centom

 Uškrtil ju  šatkou 

Podľa vyšetrovateľov bola Viktoria uškrtenie šatkou. Či bola aj znásilnená, ukáže až ďalšie vyšetrovanie. Policajti vyhlásili po Silnovovi pátranie a v médiách zverejnili jeho fotku. Jekaterine teraz ostali len oči plač. Kvôli jej zlému vkusu na muža jej zomrela dcéra. Pohreb je naplánovaný na štvrtok.