Herečka Kristen Stewartová (26) na premiére filmu Personal Shopper predviedla nový imidž. Pôvodne brunetka v posledných mesiacoch prešla na blond farbu vlasov. V Los Angeles na červenom koberci však predviedla úplne krátky zostrih a platinovú farbu.
    Herečka sa preslávila v 18 rokoch vďaka úlohe v upírskej ságe Twilight, kde sa tiež zoznámila so svojím vtedajším priateľom Robertom Pattinsonom (30). V tej dobe moc nezvládala obrovský záujem médií, teraz však na premiére novej snímky v pohode fotografom pózovala. Priznala, že sa jej vzťah s novinármi trochu zlepšil.

„Ľudia začali pátrať po detailoch môjho života, keď som bola celkom mladá. A od tej doby sa interakcia medzi médiami a mnou ako celebritou výrazne zmenila, hoci ubehla krátka doba. Tak nejako som si to prirodzene nasmerovala a upravila,“ povedala pre ET! Online Stewartová, ktorá mnohé prekvapila svojím novým lookom.    Herečke však vraj stále vadia manipulácie a klamstva v bulvári. Preto v minulosti mala problém s novinármi komunikovať. „Je to istý druh prirodzenej sebaobrany v reakcii na niečo, čo je len o peniazoch. Je skvelé, že sa ľudia so mnou chcú fotiť, ale potom napíšu akejkoľvek klamstva. Čokoľvek, čo bude predávať. Je to, ako by som im pomáhala predávať seba samého. Prečo by som to robila?“ vyhlásila.

Herečka, ktorá teraz randí s modelkou Stellou Maxwellove (26), je presvedčená, že je dôležité nájsť rovnováhu medzi verejným životom a súkromím.

    „Ak chcete žiť normálne a príkladne, je dôležité nehovoriť o sebe všetko,“ povedala s tým, že je občas ťažké bojovať s bulvárom.“ Záleží mi na tom, čo ľudia hovoria o mne, mojich filmoch. Môžete s niekým viesť naozaj dobrý rozhovor a nakoniec to skončí mizerne: To ste si z toho odniesol? Naozaj báječné.“