Mám zlomené srdce, sťažoval sa Tommy Lee po údajnom napadnutí synom

469

Rocker Tommy Lee (55) si na internete posťažoval, že ho zbil jeho syn Brandon (21), ktorého má s bývalou manželkou Pamelou Anderson (50). Po útoku museli bubeníka skupiny Mötley Crüe odviezť na ošetrenie do nemocnice.

„Moje srdce je zlomené. Môžete dať svojim deťom všetko, čo kedy mohli vo svojom živote chcieť, ale stále sa môžu obrátiť proti vám. Dobrá práca, Brandone! Si úžasný syn!“ Napísal Tommy Lee na Instagramu k fotke opuchnutých pier, ktorú ale po pár hodinách zmazal.

Tommy Lee potom na Twitteri ešte vysvetlil, ako k incidentu údajne došlo. „So snúbenicou sme boli v posteli, keď môj syn vtrhol do izby a napadol ma. Požiadal som ho, aby odišiel z domu, a on ma zbil. Utiekol pred políciou. To je pravda,“ uviedol na Twitteri.

Podľa magazínu TMZ bol ale hudobník opitý a jeho syn Brandon sa iba bránil. K incidentu došlo v pondelok 5. marca a polícia dorazila do domu Tommyho Leea v Calabasas štvrť hodiny pred jedenástou večer tamojšieho času. Hoci policajti nikoho nezatkli, zaobstarali zápis.

Podľa magazínu The Blast Brandona vyšetrujú pre podozrenie z domáceho násilia. Jeho otec polícii povedal, že mladík má prístup k zbraniam.

Brandon Lee zverejnil na Instagramu v dobe po incidente video, v ktorom hovorí: „Ako starnem, začal som si uvedomovať, že je len veľmi málo ľudí, ktorým môžete veriť.. To je moja super depresívna myšlienka pre túto noc. Povedal som si, že to napíšem a budem za blba.“

Neskôr vydal vyhlásenie, v ktorom uviedol, že svojho otca má rád. Vadí mu ale jeho alkoholizmus, ktorý bol tiež príčinou potýčky. „Milujem svojho otca a len by som ho chcel vidieť triezveho, šťastného a zdravého,“ povedal.

„Stojím za svojím synom, ktorý konal v sebaobrane a bál sa o svoj život. Nikto nepochopí celoživotné sklamanie, ktoré tento muž vniesol do našej rodiny. Žiarli na talenty svojich synov a na ich krásu od prvého dňa, kedy sa narodili. Je chorý. Definícia jeho ochorenia je narcistický sociopat, jeho snúbenica ho neustále opíja, čo sám chce. Je to príšerné a bohužiaľ toto súkromné ​​téma urobil teraz veľmi verejným,“ uviedla Pamela Anderson na sociálnych sieťach.

„On sa vždy snažil všetko vysvetľovať. Snažil sa sám seba líčiť ako dobrého muža. Proste toho, ktorý je človekom a robí iba chyby. Stále nedokáže zvládnuť vinu za svoje násilnícke správanie a nikdy neprijal zodpovednosť za to, čo urobil. Dúfajme, že toto bude milosť, ktorá ho zachráni. Môžem sa za neho len modliť. A chrániť svojich synov, ktorí tiež všetkou silou ochraňujú ma,“ dodala herečka, ktorá má s hudobníkom Tommym Leem okrem syna Brandona aj o dva roky mladšieho Dylana. Manželia, ktorí sa v roku 1995 preslávili uniknutým domácim pornom, sa rozviedli v roku 1998 po troch rokoch manželstvách.