Matka mala sex s pitbulom a potom obesila svoje dve deti (†4 a †8).

Usvedčiť ju má neuveriteľný dôkaz

2751

Matka Lisa Snyderová (36) z amerického Berks County v Pensylvánii, ktorá je obvinená z toho, že po tom, čo mala sex so svojím pitbulom, obesila dcéru Brinley (†4) a syna Connora (†8), bude zrejme usvedčená. Väz jej má zlomiť dôkaz o bluetooth pripojení v jej aute. Technika vás proste môže podraziť …

Vyšetrovatelia podľa webu Metro tvrdia, že perverznú matku môžu usvedčiť z vraždy vďaka bluetooth systému jej vozidla. Práve ten sa totiž spojil s jej šikovným telefónom Samsung Galaxy Note 9, ktorý záhadne zmizol pred tým, než ju obvinili z vraždy a zoofília. Vyšetrovatelia dúfajú, že pamäť zariadenia v aute by mohla obsahovať všetky dôležité dôkazy vrátane objednávky psieho vodítka, ktorým vraj obesila vlastného synčeka.

 Orálny sex od  pitbula 

Strážcovia zákona sú obzvlášť zvedaví na obsah správy, ktorú žena dostala o 08:15 toho dňa, čo zomreli jej deti. Tesne pred ich obesením sa mala oddávať sexuálnym radovánkam s pitbulom. To si mala nafotiť a poslať ich neznámemu používateľovi na facebook. „Pozeraj, oci, líže mi kun*u,“ napísala mu.

Polícia inkriminovanú zoofilnú fotografiu našla v jej mobile. Krkavčia matka odmieta všetky obvinenia. Jej syn sa vraj zabil sám, pretože bol šikanovaný v škole. Mal údajne depresie, a preto sa rozhodol zavraždiť svoju malú sestričku. Tejto rozprávke však nikto neverí. Vyzerá to, že cez Connorov účet na Googli vyhľadávala veci ako „smrť obesením“ a sledovala aj seriály, ktoré jej mali pomôcť uniknúť pred spravodlivosťou zákona.

Vražedné monštrá! Rodičia nechali dievčatko umierať v špine, liezli po nej šváby!

 Matka hnije vo  väzbe 

Proti jej tvrdenie však stoja všetky ostatné výpovede aj kamerové záznamy, ktoré ukazujú Connora ako zabávajúce sa dieťa, ktoré sa radovalo zo styku s kamarátmi. Matka zostáva vo väzobnej väznici bez možnosti prepustenia na kauciu. Ostro sledovaný súd naďalej prebieha.

Otec priviazal šesťročného chlapčeka reťazou, držal ho ako psa!