Hrozný objav urobila ukrajinská polícia v jednom z domov na východe krajiny. Našli tú šesťročného chlapca, ktorý bol reťazou pripútaný k dverám, tak ako by bol pes. Dieťa pritom kľačalo na špinavej podlahe. Kriminalisti ihneď zadržali jeho otca, ktorý bol obvinený z týrania.

Podľa zasahujúcej hliadky bol bezmocný chlapček uviazaný reťazou okolo pása veľmi pevne, aby nemohol nikam utiecť. Všetko dokazujú desivo vyzerajúce fotografie, ktoré si kriminalisti na mieste zaobstarali.

Podľa tlačovej správy bol chlapec objavený v ukrajinskej dedine Aidar Mykolaivka neďaleko Luhanska. Do väzby okamžite putoval jeho tridsaťšesťročný otec a dvadsaťsedemročná nevlastná matka.

Jeden a polročné dievčatko neprežilo peklo, ktoré zažívalo od svojich rodičov. Uviazali ju k posteli hlavou dolu a musela spať v klietke!

Chlapček je teraz v starostlivosti lekárov a psychológov. Rodičom bol automaticky odobraný. „Rodine už ho nikdy nevrátime,“ povedal hovorca štátneho zástupcu. Podľa neho dieťa netrpí žiadnymi závažnými zdravotnými komplikáciami. Je ale v zlom psychickom stave.

Babička viezla vnúčatá (7 a 8) zavreté v psích klietkach a babičku zavreli za týranie detí

Otec dieťaťa je v súčasnosti obvinený z týrania detí. Za to mu v krajnom prípade hrozí až päť rokov odňatia slobody. Úrady mu vraj už v minulosti syna odobrali, ale neskôr ho vrátili vo chvíli, keď sa otec rozviedol s manželkou a založil novú rodinu.

Krutý otec nezvládal plač jednoročnej dcérky, zalepil jej ústa a oči lepidlom!