Návrat legendárneho seriálu Priatelia už odmietli Phoebe, Joey, Rachel a teraz sa k nim pridal aj Chandler. Podľa herca Matthewa Perryho (47) skončili v tom najlepšom. Priznal tiež, že z otázok na opätovné natáčanie máva zlé sny.

    „Mám nočnú moru z návratu toho seriálu a nerobím si vôbec srandu. Keď zaspím, zdajú sa mi hrozivé sny, že znovu točíme Priateľov a všetkým je to jedno. Natočíme celú sériu, vrátime sa a nikoho to už nezaujíma. Takže keď sa ma niekto spýta, či by som znova točil, poviem vždy „nie“. Problém je, že sme skončili v najlepšom. Nemôžeme to už prekonať. Prečo by sme sa teda mali vracať a snažiť sa?“ Vyhlásil pre magazín Variety Matthew Perry s tým, že sa teraz chce sústrediť predovšetkým na scenáristiku.
    Hoci by fanúšikovia Priateľov radi opäť videli Chandlera, Phoebe, Moniku, Joeyho, Rachel a Rossa pospolu, musia sa zmieriť s tým, že k tomu pravdepodobne nedôjde. V minulosti pokračovanie seriálu či jeho filmovú verziu odmietla Lisa Kudrowová (53) alias Phoebe. „Kedykoľvek sa ma niekto spýta na pokračovanie seriálu Priatelia, úplne sa mi zmení tónina hlasu a z pokoja prejdem do kriku,“ oznámila Lisa Kudrowová, ktorá sa v minulosti už mnohokrát vyjadrila v tom zmysle, že na natáčanie spomína rada, ale už by do neho nešla.

„Bolo by to zábavné, ale o čom by to bolo? Na seriálu sa nám najviac páčilo, že postavy mali po dvadsiatke a boli ako rodina. Ale teraz majú vlastné rodiny. Na čo by sme pozerali?“ Povedala v relácii Today.

Rovnaký názor má aj seriálový Joey, teda Matt LeBlanc (49). „Myslím, že najlepšie je predstavovať si, čo hrdinovia robia teraz, než sa na to pozerať. Nikto z nás ich nechce vidieť ako štyridsiatnikov. Joey, ktorý sa stále snaží uspieť ako herec? To by bolo len smutné,“ myslí si.

Jennifer Aniston (48) alias Rachel označila dobu nakrúcania Priateľov za najlepšiu časť svojho života. Ani ona by však znovu do rovnakej rieky nevstupovali. „Úprimne povedané neviem, čo by sme robili. Myslím, že ľuďom sa to možno páči kvôli nostalgii, pretože na tej dobe, kedy sme všetci len nepozerali do mobilných telefónov, niečo bolo. Nekontrolovali sme Facebook a Instagram. Boli sme spolu v jednej miestnosti, v kaviarni. Rozprávali sme sa. Teraz je všetko inak,“ povedala Aniston v relácii Lorraine.