„Moje nové pery mi dodali toľko sebavedomia. Občas na mňa ľudia na ulici divne pozerajú, ale mne je to jedno. Moja matka mi hovorí, že by som s injekciami mala prestať a pery ďalej nezväčšovala, ale je to môj život, moje pery a ja som takto spokojná,“ zverila sa žena, ktorá vychováva dvojročného syna.

Bez názvu-2

Ako matka samoživiteľka nemá financií nazvyš, útratu za zväčšenie pier si ale dokáže obhájiť. „Som dobrou matkou. O syna sa starám vzorne. Má odo mňa všetko. A ja si skoro nič nekupujem a pre seba za nič neutrácate, takže nechápem, že má niekto hlúpe poznámky, že som minula takú čiastku za zväčšenie pier,“ oznámila Alia, ktorú na jej profile na sociálnej sieti ľudia označujú za nezodpovednú a márnotratnou.

Alia vraj sleduje na sociálnej sieti profily dievčat, ktoré si nechali pery rovnako ako ona zväčšiť a má ich za svoj vzor. „Všetky tie dievčatá sú tak krásne. Veľké pery sú atraktívne,“ pokračovala.

Bez názvu-1

Vôbec prvý zákrok vraj zaplatila z peňazí, ktoré jej dala jej sestra k narodeninám. Vtedy si myslela, že jej bude stačiť iba jedna aplikácia injekcie. Pery ale boli na jej vkus príliš malé a rozhodla sa pre ďalší zákrok. „Nebolo to presne ono. Mala som jasnú predstavu o tom, ako veľké pery majú byť. Preto som to podstúpila ešte niekoľkokrát a rozhodne nehovorím, že som s tým skončila. Mohli by byť ešte väčšia,“ doplnila.

Gélovitú látku na báze kyseliny hyaluronovej si necháva žena aplikovať každých pár mesiacov. Vždy sa nemôže dočkať, až bude mať po zákroku a uvidí, o koľko sa pery zväčšili.

    Aj u nás máme mega pery

Injekcie s kyselinou hyalurónovou si nechala do pier aplikovať aj Silvia Kucherenko, ktorá bola niekoľkokrát osočovaná z toho, že si do pier nechala vpraviť implantáty. To ale nie je pravda. „Nie, žiadny implantát, len prsia. Ale pery len takto neinvazívne. Myslím si, že dnes je to bežné. Mám tam dvakrát kyselinu hyalurónovú. Je to látka, ktorá sa nachádza v tele,“ oznámila blondínka.

Tá sa nedávno na svojom profile na sociálnej sieti vyjadrila k tomu, ako ľudia súdia ostatných predovšetkým kvôli vzhľadu. Rovnako tak to vraj robila aj ona. Nad svojím správaním sa ale zamyslela a teraz sa najprv snažia každého spoznať a až potom si o ňom urobí obrázok.