Len rok a osem mesiacov staré dievčatko zomrelo, keď ju jej matka takmer na týždeň nechala samotnú doma. Verphy Kudiová (19) teraz čelí obvineniu zo zanedbania dieťaťa, ktoré viedlo k jeho smrti.

Dcéra Verphy Kudiovej zomrela v decembri 2019 doma v Brightone vo Veľkej Británii. Malú Asiah Kudiovu opustila jej matka, aby išla do Londýna osláviť svoje osemnáste narodeniny. Party sa ale trochu pretiahla a ona nechala batoľa bez dozoru na dlhých šesť dní!

Nádejný otecko sa z dieťaťa dlho neradoval. Manželka (20) ho počala s 13ročným chalanom!

Začalo prešetrenie prípadu smrti dvadsaťmesačného dieťaťa, ktorá nastala po tom, čo jeho matka odišla do Londýna, Covenry a Solihull osláviť svoje 18. narodeniny. Vyšlo totiž najavo, že ešte v deň nájdenia tela dievčatka sa Verphy snažila na twitteri predať lístky na koncert a o pár mesiacov neskôr sa pokúsila stať sa modelkou pre Pretty Little Thing, ako by sa vlastne nič nestalo.

Keď surové monštrum necháte vychovávať dieťa, ktoré nakoniec utýral na smrť! Opísal týranie Marečka († 2) Mlátenie, až striekala krv, a jeho posledné chvíle

Kudiová so svojou dcérkou žila v bytovej jednotke pre ohrozené rodiny, malá Asiah však nikdy nemala svojho sociálneho pracovníka. Vďaka kamerovému systému sa polícia mohla dopátrať, ako opustila 5. decembra budovu a následne sa do nej vrátila až 11. decembra. Súd počul, ako Verphy po svojom návrate zavolala záchranku s tým, že sa jej dieťa nechce prebudiť. Po prevezení do nemocnice bolo batoľa vyhlásené za mŕtve.

Hororový týždeň dieťa neprežilo! Kristínka († 3) zomierala hladom a smädom

Posmrtné vyšetrenie preukázalo, že Asiah hladovala, bola dehydratovaná a prepukla u nej chrípka. Kudiová sa k zabitiu následne priznala. Jej rodinu smrť dievčatka hlboko zasiahla. „Máme zlomené srdcia a sme na Verphy naštvaní. Hovorili sme s ňou a stále nám nie je jasné, čo tých šesť dní robila, s kým bola a prečo tak odišla? Nerozumieme tomu,“ uviedla pre Daily Mail jej sestra Aisha. „Som z toho tak zlomený,“ povedal po rokovaní Muba Kudi (59), otec obžalovanej.
Ale pritom ani raz za celý týždeň nik z rodiny nebol skontrolovať dieťa či je v poriadku