Neuveriteľný príbeh! Chlapček († 2) zmizol zo svojej postieľky, na druhý deň ho našiel sused mŕtveho vo svojom aute

430

V utorok uložila mama dvojročného Sarbesha Gurunga do postele, aby sa po obede prespal. Avšak, keď ho išla skontrolovať, bol preč. Po chlapcovi sa rozbehlo pátranie, ktoré však malo tragický koniec. Chlapec bol nájdený mŕtvy v aute.

Neuveriteľných pätnásť hodín pátrala Texaská polícia po Sarbeshovi Gurungovi z mesta Denton. Dvojročný chlapec zmizol zo svojej postieľky, kam ho uložila jeho mama, aby si po obede odpočinul. Polícia Prečesal každý kút v okolí domu.

Dráma, ktorá sa opakuje príchodom každej jari. Dievčatko a psíka zamknutých v aute na slnku museli vyslobodiť hasiči

Strážcovia zákona predpokladali, že sa malý chlapec nemohol dostať ďaleko. Vonku panovali obrovské horúčavy. V utorok podľa The Sun teploty v Texase dosahovali k 34 ° C. Zdrvení rodičia, ktorí sa do Spojených štátov presťahovali pred štyrmi rokmi z Nepálu, verili, že sa ich chlapec nájde živý a zdravý. Pátranie však malo tragický koniec.

Telo chlapca našiel sused v terénnom aute v stredu, keď okolo šiestej rodiny ráno odchádzal do práce. „Sme zdrvení. Rodina je zdrvená. Matka je v súčasnej chvíli pod dohľadom lekárov. Mala panický záchvat, keď sa to dozvedela,“ povedal policajný dôstojník Frank Dixon.

Sabinka († 2,5) trpela v rozpálenom aute až 4 hodiny, bola celá modrá, opísal hrôzu svedok

Chlapec zrejme do čierneho vozidla s tmavými sklami, v ktorom teploty dosahovali 50 ° C, vliezol sám. „Teraz nie je čas, aby sme ukazovali prstom, a nie je čas na to, aby sme vznášali obvinenia. Je čas na to, aby sme sa zhromaždili a spoločne smútili a spoločne to prekonali,“ uviedol Dixon a dodal, že strážcovia zákona nemienia nikoho vypočúvať ani vznášať obvinenia, keďže nešlo o vraždu. Chlapec zrejme zomrel na prehriatie, to však potvrdí pitva.