Sedemnásťročná Amy Hallová odišla zo svojho domu a už sa nevrátila. Polícia po nej vyhlásila pátranie, ktoré trvalo dva dni a skončilo bohužiaľ tragicky. Polícia z grófstva Derbyshire na sociálnej sieti oznámila, že našla telo hľadaného dievčaťa. Z jej smrti sú v šoku nielen jej blízki, ale všetci, ktorí ju poznali. Jej starý otec ju opísal ako anjela.

Amy Hallová so svojou rodinou bývala v britskom meste Hayfield v grófstve Derbyshire. Vo štvrtok náhle odišla zo svojho domu nevedno kam. Podľa kamerových záznamov opustila dom o jednej hodine popoludní. Na sebe mala čierne legíny, tmavo modrú bundu a biele tenisky.

Po sedemnásťročnej dievčine začala pátrať polícia. Na sociálnej sieti Facebook oznámili nakoniec strážcovia zákona smutnú správu. Amy bola nájdená mŕtva. „Oficiálna identifikácia sedemnásťročného dievčatá ešte neprebehla, policajti pripravujú dokumenty pre koronera,“ uviedli vyšetrovatelia s tým, že prípad nevyšetrujú ako násilný čin.

Dievčatko (†14) na cintoríne hromadne znásilnilo päť mladíkov! Školáčka potom spáchala samovraždu!

Zdrvená mama násťročného dievčatá Nicky Hallová potom, čo sa dozvedela o náleze tela, informovala všetkých dobrovoľníkov, ktorí sa podieľali na pátranie na sociálnej sieti.

Modelka viedla osvetu proti samovraždám, nakoniec si sama vzala život

„Nemôžem uveriť, že to hovorím, ale cítim záväzok k ľuďom, ktorí organizovali pátranie,“ napísala. „Odpočívaj v pokoji, Amy, viem, že sme boli priateľmi len krátku chvíľu, som šťastný, že som ťa stretol,“ napísal jeden z kamarátov. „Všetci sme zdrvení. Bola to milá dievčina. Anjel,“ uviedol pre britský denník The Sun dedko Amy Sewart Turnbull. „Je to strašná správa,“ povedal sused rodiny Richard Hughes (54) s tým, že všetci dúfali, že sa Amy nájde živá a zdravá.