Príbuzní aj susedia sú v šoku. Polícia na mieste vyšetruje, čo sa vlastne stalo. K otrasnej udalosti došlo v stredu v obci Točnica. Šokovaná žena, tam podľa Markízy našla telo ešte len 5-ročného chlapca Maximiliána a jeho otca, svojho partnera, bývalého policajta Jozefa (†57). Obaja utrpeli strelná poranenia.

O tragédii informovala polícia. „Pred malou chvíľou sme prijali oznámenie o mimoriadne smutnej udalosti, ku ktorej došlo v obci Točnica v Lučeneckom okrese. V rodinnom dome mali nájsť príbuzní so strelnými poraneniami malé dieťa a staršieho muža, ktorí už nejavili známky života,“ uviedla.

Doplnila, že na miesto smeruje tím vyšetrovateľov z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici a tiež polícia z Lučenca. „Bližšie informácie k prípadu poskytneme neskôr,“ oznámila polícia. Televízia Markíza oznámila, že v blízkosti zastreleného muža ležala zbraň a na mieste ich našla matka dieťaťa.

„Všetci o tom hovoria, ale nikto si nevie vysvetliť, čo sa mohlo stať. Isté je, že v dome našli 57ročného Jozefa a jeho 5-ročného synčeka Maximiliána,“ povedal jeden z miestnych obyvateľov.

Šéf Amazonu nechal popraviť manželku pred očami vlastných detí

Muž sa mal do Točnica prisťahovať pred 8 rokmi. Rodina navonok viedla usporiadaný život, nehádali sa. On bol bývalý policajt vo výsluhovom dôchodku, vo voľnom čase sa venoval včelárstvo. Jeho žena je ekonómka. Obaja boli rozvedení a deti mali aj z predchádzajúcich manželstiev.

Otec rodiny zavraždil manželku aj štyri deti. Neprestajne ma buzerovala vo väzení budem mať konečne pokoj, vyhlásil

Jednou z možností je, že muž zastrelil chlapca a potom sám seba.
Televízia Markíza tiež uviedla, že muž, ktorého našli mŕtveho, už v minulosti o jedného syna prišiel, údajne sa zastrelil.