Pakistanský právnik zaľúbený do Terezy: „Milujem ju, chcem si ju vziať“

391

Tereza (22) má v Pakistane neočakávaného obdivovateľa. Miestne právnik sa do nej zamiloval a chce si ju vziať. Jeho pokusy o pytačky ale došli tak ďaleko, že ho od súdu vyhodili a do budúcnosti má zákaz na Terezine rokovania chodiť. To mu ale nebráni ju aj naďalej stalkovat mimo súdnu budovu …

To, že mladá Češka, ktorú v Láhaure zadržujú kvôli pašovaniu drog, uchvátila miestnu mužskú populáciu, je zrejmé aj z pakistanských médií. Tereza už ale dostala aj ponuku k sobášu, a to priamo pred súdom!

 Milujem ju, chcem si ju  vziať 

Nápadník je právnik Shoaib Nazi, ktorý nevynechal snáď žiadne Terezino súdne pojednávanie. Teda – teraz už bude musieť. V piatok totiž sa predviedol priamo v sieni scénu. Pred všetkými pokľakol a požiadal Terezu o ruku. Sudca ho vykázal a zakázal mu chodiť na rokovania. Teraz teda čaká aspoň pred súdom a mladú Češku stalkuje ďalej.

Terezu zadržali pakistanskí colníci na letisku v Láhaure 10. januára. Pri tretej kontrole u nej totiž objavili takmer deväť kilogramov heroínu. Mladá Češka tvrdí, že o drogách nevedela. Už takmer rok teraz Tereza navštevuje láhaurský súd a čaká na rozsudok. Vzhľadom k tomu, že ide o cudzinku a viezla menej ako 10 kíl drog, nehrozí jej trest smrti a zrejme ani doživotie. Aj tak čelí desiatim rokom v miestnom väzení. Česko totiž nemá s Pakistanom dohodu o vydávaní zločincov.

Šokujúci zvrat v prípade pašeráčky Terezy! Protidrogová polícia ju očistila!