Monštrum ide na slobodu! Brutálne zavraždil tri malé detičky a nabodol ich na plot

2028

Hovorí sa mu Monštrum z Worcesteru. V roku 1973 zabil David McGreavy tri malé deti osobitne brutálnym spôsobom. Ich mŕtvolky potom nabodol na ostnatý plot. K vraždám sa priznal a bol za ne odsúdený na doživotie za mrežami. Teraz sa však Výbor povoľujúci podmienečné prepustenie rozhodol, že môže byť vrah po niekoľkých dekádach prepustený na slobodu.

 Brutálne vraždy  detí 

Brit McGreavy štvorročného Paula Ralpha uškrtil, dvojročnú Dawn podrezal a iba deväťmesačnú Samanthu zabil tým, že jej rozbil lebku. Rodinný priateľ zavraždil deti preto, že jedno z nich stále neprestávalo plakať. Ich znetvorená telíčka potom nabodol na ostnatý plot, kde všetku tú hrôzu vystavil na obdiv.

Strach z manžela ju doviedol k vražde

Matka detí Elsie Urry známa tiež ako Dorothy povedala The Sun: „Pre rany boží, nabodol moje deti na ostne. Znetvoril ich a ony zomierali v agónii. Chcem, aby zomrel a trpel tak, ako trpeli ony.“ Lenže teraz sa krutý vrah dostane po viac ako 45 rokoch za mrežami na slobodu. Výbor povoľujúci podmienečné prepustenie sa rozhodol, že už nie je nebezpečný.

Matka surovo zavraždila novorodenca, odsedí si 19 rokov

V dokumente, ktorý schvaľuje jeho prepustenie po tohtoročných Vianociach, stojí, že sa McGreavy vo väzení značne zmenil. „Rozvinula sa u neho sebakontrola rovnako ako porozumenie pre problémy, ktoré mal a čo ich spôsobovalo,“ ďalej v ňom stojí. McGreavy bude umiestnený do komunity pre prepustených kriminálnikov.