Pes priniesol žene novorodené dievčatko! Myslela si, že je to zmrznutá bábika 

421

Americkým policajtom sa podarilo vyriešiť prípad starý 36 rokov. V roku 1985 vyčuchal pes telíčko novorodeného dievčatka. Novorodenca priniesol k domu svojej majiteľky, ktorá uviedla, že si myslela, že je to zmrznutá bábika. Vyšetrovatelia po viac ako troch dekádach zo smrti dieťaťa obvinili jej mamu Lee Ann Deigleovú (58).

V pondelok 13. júna si policajti prišli pre Lee Ann Deigleovú. Päťdesiatpäťročnú ženu zatkli v meste Lowell v Massachusetts. V putách skončila kvôli tridsaťšesť rokov starému prípadu. Začiatkom decembra roku 1985 bolo v meste Frenchville v štáte Maine nájdené novorodeniatko.

Mame Viktórii sa zrútil svet! Šialená spolubývajúca vyhodila z okna pôrodnice jej syna!

 Telíčko dievčatka našiel  pes, 

ktorý ho doniesol k domu svojej majiteľky. „Fenka stále búšila na okno pri dverách, chcela sa vrátiť dovnútra,“ uviedla panička fenky sibírskeho huskyho Armand Pelletierová pre New York Post. „Stále búšila, a tak som sa šla po chvíli pozrieť a nemohla som uveriť tomu, čo som videla. Videla som niečo, čo vyzeralo ako malá handrová bábika, ale potom som videla, že to bolo zmrznuté malé bábätko,“ popísala hrozný nález.

Muža na prechádzke uprostred lesa upútal detský plač, ten ho priviedol k novorodencovi

 „Bola hrozná  zima,“ 

uviedol major štátnej polície Charles Love, ktorý vyrazil na miesto. „Nebol som prvým dôstojníkom na mieste, ale bol som jedným z prvých,“ dodal s tým, že sa podarilo policajtom nájsť miesto, kde bábätko niekto pohodil. Stopy ich zaviedli na miestnu štrkovňu. Detektívom sa ale nepodarilo nájsť podozrivého. Trvalo desiatky rokov, kým prípad rozlúskli.

Nannie Dossová zabíjala nielen svojich manželov, ale aj svoje deti

Policajti na sociálnej sieti facebook uviedli, že sa na prípade vystriedalo v priebehu rokov niekoľko policajtov. „Počas rokov vďaka pokroku v technológii zahrňujúcej DNA a genetickú genealógiu sa štátnej polícii Maine podarilo identifikovať 58-ročnú Lee Ann Daiglevoou, predtým Lee Ann Gueretteovú z Lowellu v Massachusetts, ako matku dieťaťa,“ uviedli policajti s tým, že žena bola na ňu vydaný zatykač.