Tridsaťštyriročná Ruska Viktoria Ivanovová zažila nočnú moru každej matky. Jej novonarodené dieťa totiž priamo v pôrodnici vyhodila z okna spolubývajúca. Zdrvená matka tvrdí, že v momente, keď jej dieťa opustilo svet, zomrela aj ona. Vrahyni ale vraj odpustila …

„Je to bolesť, s ktorou budem musieť žiť do konca svojho života. Bola som zavraždená aj so svojím dieťaťom a už nikdy nebudem rovnaká. Ten pocit prázdnoty nikdy nezmizne.“ To sú slová, ktorými Ruska Viktoria Ivanová opísala stratu svojho čerstvo narodeného syna Voloďu.

Bábätko údajne zabila jej spolubývajúca v pôrodnici, dvadsaťdeväťročná lekárka Alina Araslanová, ktorá porodila v rovnaký deň ako Viktoria. Alina z neznámych dôvodov v noci vstala, schytila ​​Voloďu a vyhodila ho z okna. Vzápätí podozrivú ženu zadržala polícia a jej novorodenú dcérku jej odobrala zo starostlivosti.

Psík z útulku zachránil život novorodencovi. Bez neho by sa bábätko udusilo!

Voloďa bol pre učiteľku tanca Viktóriu tretím dieťaťom, všetky tri mala spoločne so svojím partnerom, psychológom Denisom (36). Aj preto sa snaží rodina ísť ďalej a udržať si silu pre ďalšie dve deti. „Niekedy som ale chcela taktiež vyskočiť z okna. Prežívame obrovskú bolesť, zúfalstvo a žiaľ,“ uviedla Viktoria, ktorá ale jedným dychom dodala, že v sebe už nedrží zlosť.

Pôrod ako z hororu!  Odsúdená lekárka napchala kričiacej rodičke (†28) dýchaciu trubicu do pažeráka!

„Odpúšťame všetkým. Pôrodnici, lekárom aj tej vyšinutej žene, ktorá so mnou ležala na jednotke intenzívnej starostlivosti. Uvedomili sme si, že nás toho malý Voloďa za svoj krátky život naučil veľa. Vážime si teraz viac jeden druhého, a ešte viac sa milujeme,“ opísala.

Polícia vyšetruje obrovský škandál v pôrodnici!

K tragédii došlo v ruskom meste Sterlitamak. Podozrivá z činu pracovala niekoľko rokov ako praktická lekárka v neďalekej dedine. Bola to údajne obľúbená žena, ktorá mala so svojím partnerom Renatom už jednu dcérku. Počas tehotenstva však začala prechádzať ťažkými depresiami. Polícia teraz ženu viní z vraždy. Najprv ale musí podstúpiť pozorovanie a psychiatrické vyšetrenie.