Spevák Pharrell Williams (43) sa stal štvornásobným otcom. Jeho manželka Helen Lasichanhová (36) priviedla na svet rovno trojčatá. Manželia už majú syna Rocketa Ayera (8).
pharrell williams top star sex 01„Všetci sú zdraví a šťastní,“ uviedla Williamspvá hovorkyňa v rozhovore pre Vanity Fair. Pohlavie trojčiat ani ich mená ale nespresnila, ani dátum pôrodu. Deti sa narodili v januári.

Podľa denníka Daily Mail sa spevákovi s manželkou narodili dvaja chlapci a jedno dievčatko. Uviedol to Williamsov nevlastný brat Daniel s tým, že členovia rodiny museli sľúbiť, že neprezradia mená bábätiek. Pharrell Williams sa totiž snaží strážiť súkromie svojej rodiny.

Pharrell Williams a Helen Lasichanhová sa vzali v roku 2013, päť rokov po narodení syna Rocketa, ktorý sa skutočne volá podľa rakety (anglicky rocket).

„Ako indiáni dávali mená podľa sily alebo živlov či zvierat, my sme sa rozhodli pomenovať ho podľa stroja, ktorý má vzlietnuť a tiež pristáť. Metaforicky povedané to bolo kvôli piesňam Rocket Love Stevieho Wondera, Rocket Man Eltona Johna a Rocket Herbieho Hancocka. Všetko sú to moji obľúbení hudobníci. Jeho prostredné meno nie je Man. Je to Ayer podľa Roya Ayersa,“ prezradil pred časom Williams v šou Oprah Winfrey.
pharrell williams top star sex 02Druhé tehotenstvo svojej ženy hudobník potvrdil vlani v septembri, keď sa Helen ukázala s tehotenským bruškom na party v Los Angeles organizované značkou Chanel. Nikto ale vraj netušil, že sa s jediným pôrodom stanú hneď šesťčlennou rodinou.