Britská polícia objavila ľudské pozostatky v blízkosti mesta Ashford. Teraz prešetruje, či nepatria marketingovej manažérke Sarah Everardovej (33), ktorá zostáva stále nezvestnou. Kriminalisti už zadržali policajta a jednu ženu. Znepokojenie nad prípadom vyjadril aj premiér Boris Johnson.

Kráľovná krásy je členka gangu únoscov ľudí! Hrozí jej 50 rokov kriminálu

V rámci pátrania po nezvestnej žene britská polícia v stredu v blízkosti Ashfordu objavila ľudské pozostatky, kriminalisti teraz overujú totožnosť obete, píše BBC News. Sarah Everardová je nezvestná od minulej stredy, kvôli podozreniu z únosu a vraždy. Londýnska polícia v stredu informovala o zatknutí jedného zo svojich príslušníkov. Znepokojenie nad prípadom vo štvrtok vyjadril premiér Boris Johnson. „Som šokovaný a hlboko zarmútený vývojom vyšetrovania zmiznutia Sarah Everardovej. Rovnako ako celá krajina myslím na jej rodinu a priateľov. Musíme pracovať rýchlo a nájsť odpovede na tento hrozný zločin,“ napísal premiér Boris Johnson na twitteri. Jeho správa na sociálnej sieti zožala značnú kritiku, ľudia často písali o nemožnosti veriť polícii.

Sexy modelku uniesli za bieleho dňa na ulici!

Po Everardové sa pátra už niekoľko dní. Marketingová manažérka zmizla večer 3. marca, keď sa vracala domov do londýnskej štvrti Brixtonu zo štvrte Clapham. O 21:30 ju zachytila ​​bezpečnostná kamera na ulici Poynders Road. Čo sa s ňou dialo potom, zostáva záhadou. Polícia zatiaľ zadržala podozrivého člena Metropolitnej polície a jednu ženu, ktorá podľa vyšetrovateľov mohla byť spolupáchateľkou.

Kosovský mafián si vypočul smiešny trest za mučenie a únos