Popravy a kruté mučenie väzňov! Popísala Tereza H. život vedľa pedofilov a vrahov!

520

V roku 2018 zadržali pakistanskí colníci Terezu H. na letisku v Láhaure za údajné pašovanie drog. Rodáčka z Uherského Hradiště tak na necelé štyri roky putovala do väznice Kot Lakhpat, kde sa stretla s pašeráčkami alebo vrahyňami. Počas jej pobytu vo väzení aj v mužskej časti väznice došlo k poprave pedofila, ktorý pred smrťou v väzení prežil peklo.

Pri prehliadke väznice v prvý deň Terezu jej spoluväzenkyňa vzala aj k celám smrti. Jednalo sa o štyri cely na malom nádvorí. „Tu sú ženské, ktoré dostali trest smrti,“ povedala Tereze spoluväzenkyňa. „Ja som o tom v živote nepočula, že to ešte funguje niekde. Tak hovorím, ako sa tu zabijú, a ona, že sa zavesí,“ povedala Tereza vo videu s tým, že v prípade žien väčšinou dôjde k zmierneniu trestu. Buď si odsedí okolo 10 rokov a následne ich pustí na slobodu, či im zmení trest na 25 rokov za mrežami.

 Vražda  manžela 

Tereza prehovorila o niektorých odsúdených na smrť. Tridsaťšesťročná žena tam bola za vraždu svojho manžela. Jej muž pracoval ako sudca a pochádzal z prominentnej rodiny. „Dostala trest smrti. Normálne sa tam za vraždu dostáva dvadsaťpäť rokov, ale ona mala za manžela sudcu, tak mali všade doma kamery, a bol záznam, ako ho ubodala,“ uviedla Tereza.

Tereza H. popísala šikanu bachárok a cely smrti v pakistanskej base!

 Odsúdené  sesternice 

V cele smrti sedeli aj dve sesternice, ktorým bolo okolo tridsať rokov. Jedna z nich sa podľa slov Terezy so svojim manželom dohodla, že niekoho zabijú. „Mám dojem, že zabili svojho kuchára. Došli domov k sesternici, medzitým ich išli zatknúť policajti. Vzali do basy aj tú jej sesternicu, ktorá s tým nemala nič spoločné,“ uviedla Tereza. Práve údajne nevinná sesternica sa vraj v base zmierila so svojím osudom a živila sa šitím oblečenia pre ostatné väzenkyne.

Druhá z nich vo väzení pracovala ako kozmetička. Líčila vraj väzenkyne, ktoré išli napríklad pred súd. „Boli to tam také celebrity,“ povedala Tereza. Ďalšia odsúdená na smrť tam bola s dcérami a odsúdili ju za teroristický útok. „Ešte tam bola jedna ženská. Tá upálila svoju dcéru. Pohádali sa s dcérou a ona ju poliala benzínom a doma ju upálila,“ uzavrela.

Tereza H. (26) popísala traumu pri platenom sexe: Mlátil ma a dusil na smrť! A ako sa pomstila?

 Poprava pedofilného  vraha 

Hoci odsúdeným väčšinou zmiernia tresty, v čase, keď Tereza bola zatvorená, pakistanské úrady v mužskej časti neslávne preslávené väznice popravili zhruba tridsaťročného muža. Trest smrti obesením dostal za znásilnenie a vraždu niekoľkých detí.

Pedofila, ktorý znásilňoval chlapcov a dievčatá, vo väzení ho pätnásťkrát zbili spoluväzni

„Rodičia detí protestovali, nechceli trest dvadsaťpäť rokov, chceli, aby ho zavesili. Sudca vydal príkaz, že bachári z väzenia môžu toho chlapa mlátiť, ako chcú, ale nesmú ho zabiť. Robili mu hrozné veci. Trhali mu nechty, mlátili ho,“ doplnila Tereza. Po štrnástich dňoch pekla pedofilného vraha o šiestej hodine ráno vo väznici popravili obesením.