Hrozný nález v roku 2016 vydal luxusný dom v britskom Roystone. Strážcovia zákona v žumpe domu našli telo populárnej detskej spisovateľky Helen Baileyovej. Bola zdrogovaná a udusená. Z jej smrti bol obvinený a odsúdený na 34 rokov za mrežami jej manžel Ian Stewart, ktorý bol teraz navyše obvinený aj zo smrti svojej predošlej ženy Diany, ktorá zomrela v roku 2010.

Britániu v roku 2016 šokovala vražda populárnej detskej autorky Helen Baileyovej. Spisovateľka zmizla bez stopy v júli. Polícia po nej vyhlásila pátranie, ktoré sa skončilo tragicky. Jej telo bolo nájdené v žumpe pod garážou luxusného domu, kde bývala so svojím manželom Ianom Stewartom.

Pitva neskôr preukázala, že bola zdrogovaná a udusená. Vyšetrovanie skončilo obvinením Stewarta, ktorého súd nakoniec odsúdil na 34 rokov za mrežami.

 Zabil aj svoju prvú  ženu? 

Polícia zároveň začala vyšetrovať smrť jeho prvej manželky Diany Stewartovej. Štyridsaťsedemročná matka dvoch detí zomrela v roku 2010 potom, čo skolabovala na záhrade jej domu v Bassingbourne. Vyšetrovanie jej smrti bolo vtedy uzavreté s tým, že jej smrť bola následkom epileptického záchvatu.

Hororový objav v studni: Susedia omdlievali, niektorí sa povracali, keď vo vnútri našli ubodanú susedku aj s deťmi

Avšak ako sa zdá, všetko bolo inak. Po prešetrení prípadu bol zo smrti Diany obvinený jej exmanžel Ian. Rodina Diany je v šoku. Jej matka Noreen Lemová zomrela vo veku 88 rokov, bez toho aby tušila, že jej dcéra mohla byť obeťou vraždy. „Chceme len spravodlivosť,“ povedal brat Diany Chris Lem (60) pre britský denník Daily Mail.

Muž brutálne zabil svoju exmanželku, jej telo zabalil do igelitového vreca na odpadky