Poslíček dostal za pizzu na Oscaroch sprepitné 700 eur

1204

Poslíčka, ktorý vlastní pizzeriu so svojim bratom, zavolala do Dolby Theatre moderátorka Ellen DeGeneres. V zákulisí mu len povedala, nech ide za ňou a zrazu sa objavili na javisku.

„Bol som v šoku. Nevedel som, že to bude niečo také. Bolo to naozaj šialené. O Julii Robertsovej som vždy sníval. V Moskve som chodil na jej filmy, ako napríklad Pretty Woman. Takže to bolo niečo bláznivého, že som jej doručil pizzu,“ povedal v šou Ellen DeGeneres Martirosyan, ktorý sa narodil v Arménsku a študoval v Rusku.

Moderátorka vybrala medzi hercami v prepočte 400 eur a potom z vlastného vrecka pridala ďalšie peniaze, aby sprepitné bolo takmer 700 eur. Na pizzi si pochutili napríklad Jennifer Lawrence, Brad Pitt, Meryl Streepová alebo Julia Robertsová. Oscarová herečka Lupita Nyong’o pri sebe nemala peniaze, tak moderátorke do klobúka hodila lesk na pery.

Okrem vysokého prepitného išlo samozrejme aj o dobrú reklamu. “ Všetky naše podniky sú teraz šialene plné. Netušili sme, že naše pizze budú v televízii,“ povedal spolumajiteľ pizzeria Ararat Agakhanyan.