Herečka Meghan Markle (35) sa síce ukázala na svadbe Pippy Middletonovej (33), ale obrad vynechala, aby nezatienila nevestu. Novinári totiž čakali, či sa objaví po boku princa Harryho (32), s ktorým randí už takmer rok. Meghan dorazila až na svadobnú party, kam ju priviezol princ.

Harry do kostola svätého Marka v Englefield dorazil so svojím bratom, princom Williamom (34). Po obrade sa vytratil a vyrazil za Meghan. Médiá najskôr špekulovali, že pre ňu išiel až do Londýna. Americká herečka ale bola ubytovaná v Engelfield House v grófstve Berkshire, kde sa konala svadobná hostina.

Spolu potom dorazili na večernú svadobnú recepciu a party do domu Middletonovcov v Bucklebury. Herečka sa snažila strániť fotografom, aby na seba nestrhla pozornosť vo veľký deň mladšej sestry vojvodkyne Kate.

Jediná fotka, ktorú sa podarilo zaobstarať, je záber Harryho za volantom audi s Meghan po boku. Zverejnili ju napríklad britské denníky The Sun a The Daily Mail. Dvojica na večierku zostala až do rána a herečka potom v nedeľu odletela späť do Kanady.

Tiež novomanželia Pippa Middleton a James Matthews v nedeľu odleteli, avšak na medové týždne. Vyfotili ich na letisku v Los Angeles. Svadobnú cestu zrejme strávia na ostrove vo Francúzskej Polynézii.