Sex na plátne by mal byť rovnaký ako v reáli

3493

Natalie Dormer môžete poznať ako Margaery Tyrellovou zo seriálu Hra o tróny alebo ako Cressida z filmovej série Hunger Games. Dormerová je známa tým, že jej nerobí problém vyzliecť sa pred kamerou. To dokázala napríklad v seriáli Tudorovci. Ako sa herečka stavia k sexuálnym scénam?

Fanúšikovia môžu herečku aktuálne vidieť v seriálovej novinke od BBC s názvom Picnic at Hanging Rock. Hrá tu riaditeľku školy, z ktorej záhadne zmiznú tri dievčatá. Dej seriálu sa odohráva v roku 1900 a je zasadený do austrálskeho Melbourne.

Jej posledný film In Darkness, ku ktorému napísala scenár so svojím manželom, režisérom Anthonym Byrnom (42) kritiky strhali okrem iného aj kvôli prílišnej nahote.

„Sexuálne scény budujú napätie a zvedavosť. Prečo to aj v dnešnej dobe niekoho pohoršuje? Sex i romantika sú predsa súčasťou životov nás všetkých. Ak takéto scény nejakým spôsobom zapadajú do príbehu, nie je dôvod sa im brániť,“ tvrdí herečka.

Queens

Príspevok, ktorý zdieľa Natalie Dormer ♡ (@nataliedormer),

„Výborne je podľa mňa poňatý seriál Hra o tróny. Scény sú naturalistické, surové a plné násilia. A sex je naozajstný,“ vyžíva si Dormerová. „Sex na plátne by mal byť rovnaký ako v reáli,“ dopĺňa.

Dnes je herečka otvorená a sebavedomá, ale vždy to tak nebolo. Vyrastala v anglickom Readingu a do školskej krásky vraj mala ďaleko. „Vždy som bola extrémny geek a dievčatá, ktoré išli cez mŕtvoly a randili len so sexy futbalistami zo školských tímov, ma desili. A desí ma to dodnes,“ spomína herečka.

Jednu z najlepších životných skúseností vraj získala v roku 2005 po natáčaní filmu Casanova s ​​Heathom Ledgerom a Jeremym Ironsom. „Myslela som si, že to bude prelomová rola v mojej kariére, ale prišla ľadová sprcha. Celých desať mesiacov som potom nedostala ponuku na žiadnu rolu. Bola to veľká lekcia,“ spomína Dormerová.