Sexy kriminálnička dobyla internet, cudzí ľudia chcú za ňu zaplatiť kauciu

1563
Mirella Ponce a Jeremy  Meeks

Svet sa zbláznil pre ďalšiu kriminálničku a najkrajší väzeň Jeremy Meeks má poriadnu konkurenciu! Potom, čo kalifornská polícia zverejnila snímku zo zatknutia pôvabnej dvadsaťročnej gangsterky, cudzí ľudia ponúka, že za ňu zloží kauciu.

Mirella Ponce (20) bola zatknutá v pondelok v kalifornskom meste Fresno. Dievčinu patriacu ku gangu Tiny Rascal zastavili policajti v jej aute, v ktorom viezla svoje dieťa a ďalších dvoch členov gangu. Kriminálnička skončila za mrežami potom, čo u nej policajti našli ukradnutú a nabitú pištoľ ružovej farby. Za tieto dva trestné činy skončila vo väzbe a jej kaucia bola stanovená na 100 tisíc dolárov.

Policajti potom na Facebooku informovali o jej zatknutí a príspevok doplnili i jej fotkou. To ale netušili, čo spôsobí. Ľudia na internete začali príspevok zdieľať ako šialení a niektorí aj ponúkli, že za ňu zaplatí kauciu. „Jediný zločin, ktorého sa dopustila, je, že mi ukradla srdce,“ napísal jeden z priaznivcov.

Mirella Ponce nie je prvá kriminálnička, do ktorej sa zamiloval internet. Pozornosti sa takto v minulosti dostalo aj Jeremymu Meeks, ktorého policajti zatkli tiež v Kalifornii za držanie zbrane a krádež. Príspevok o jeho zadržaní zdieľali tisíce ľudí a pri jeho snímke sa objavilo viac ako 40 tisíc „lajkov“. Po prepustení sa Meeks stal modelom a cestuje po celom svete.

 Jeremy  Meeks 

bol v roku 2014 na dva roky odsúdený za držanie poloautomatickej zbrane, pričom práve vtedy sa vďaka svojmu podmanivému vzhľadu stal idolom mnohých žien. V base však bol už skôr a dohromady tú strávil deväť rokov. Po prepustení v roku 2016 sa potetovaný svalovec nechal počuť, že našiel Boha a vďaka tomu sa môže dať na správnu cestu životom. Zločin ale zavesil na klinec hlavne preto, že sa stal vyhľadávaným modelom, ktorého vyplácali v šesťmiestnych cifrách.