Shannen Doherty musí opäť na operáciu kvôli rakovine

810

Herečka Shannen Doherty vlani touto dobou fanúšikom oznamovala, že jej boj s rakovinou prsníka bol úspešný. Lenže nedávno pre ňu lekári mali menej priaznivú správu, choroba sa zrejme vrátila. Hviezda seriálu Beverly Hills 902 10 musí znovu na operáciu.

Povahu zákroku síce herečka nešpecifikovala, ale priznala, že dochádza na odbery vlastnej krvi pred náročným chirurgickým zákrokom, ktorý ju čaká.

„Môj lekár mi musel odobrať krv pred blížiacou sa operáciou. Mars P. mal so mnou trpezlivosť a vôbec nedvíhal obočie nad mojou úzkosťou z veľkosti tej ihly. Bol trpezlivý, milý a veľmi dobrý. Ako som tam sedela a nechávala si do zásoby odobrať krv, pýtala som sa ho na ľudí, ktorí tiež darujú,“ napísala Shannen na Instagrame.

My doctor had me bank some blood for my upcoming surgery. Mars P was patient with me and didn’t even roll his eyes at my anxiety over the needle size. He was patient, kind and really good. As I sat there banking blood for myself, I asked him about some of the people also donating… especially the ones with TVs. So two of them come every 2 weeks and donate platelets which takes 2 hours. Another girl comes as often as allowed to donate blood. To say I’m moved by the generosity of people is an understatement. I’m vowing that as long as I’m cleared in the future, I will start donating. Thank you to those selfless humans that donate. Thank you to Mars and all at the clinic in Woodland Hills for your smiles and hard work. Thank you to the @americanredcross #humbledagain.

Príspevok, ktorý zdieľa ShannenDoherty (@theshando),

„Ďakujem všetkým tým nesebeckým ľuďom, ktorí darujú. Ďakujem Marsom a všetkým na klinike vo Woodland Hills za úsmevy a tvrdú prácu. Ďakujem, Americkému červenému krížu,“ uviedla.

Začiatkom apríla onkológovia herečke oznámili, že má v krvi zvýšenú hladinu nádorových markerov, čo môže nasvedčovať tomu, že ochorenie sa do tela vracia.