Slúžka visela za jednu ruku z balkóna a šéfka ju miesto pomoci nakrúcala. Pozri to hororové video

709

Úplnú bezcitnosť ukázala istá Kuvajťanka, ktorá nepomohla svoje slúžky v ťažkostiach a namiesto toho si ju natáčala! Žena z Etiópie sa pokúsila od zamestnávateľky utiecť, pričom ale zostala visieť za ruku z balkóna na siedmom poschodí. Hoci kričala o pomoc, jej zamestnávateľka jej nepomohla a radšej ju nechala spadnúť. Etiópčanka ale ako zázrakom desivý pád prežila s ľahkými zraneniami.

Záznam hrozného incidentu sa objavil na internete. Na záberoch je vidieť, ako sa Etiópčanka drží jednou rukou zábradlia balkóna a volá o pomoc. Následne jej povolí zovretie a žena padá dole na plechový prístrešok, ktorý zrejme stlmil jej pád. Ako zázrakom sa jej podarilo vyviaznuť iba so zlomenou rukou a ďalšími drobnými zraneniami.

Pani domu, ktorá ju zamestnávala, si celú scénu natáčala na mobil. Na videu je vidieť, ako ju slúžka úpenlivo prosí, aby ju chytila ​​a držala. Tá však ďalej natáča video, pričom sa svojej zamestnankyni vysmieva: „Blázon, poď späť.“

Kuvajťanka bola v marci 2017 odsúdená na dvadsať mesiacov väzenia za natáčania osoby bez jej súhlasu a zverejnenia videa na internete. Takisto ženu obvinili, že slúžke nepomohla.

Obvinená na svoju obhajobu povedala, že sa jej zamestnankyňa pokúsila o útek a video údajne natočila preto, aby dokázala, že jej neublížila.

Dvojročné dieťa viselo za hlavičku z tretieho poschodia. Záchranca sa k nemu vyšplhal po fasáde domu

Dôvod, prečo sa slúžka takto zachovala, doteraz nie je známy. V štátoch bohatých na ropnej suroviny sa vraj nachádza okolo 600 000 pracovníkov v domácnostiach, z nich sa väčšinou jedná o Aziatov. Mnoho z nich sa sťažuje na zneužívanie a zlé zaobchádzanie a rovnako tak na neplatenie mzdy.