Stevie Wonder má ročnú dcéru a čaká ďalšie tri deti

770

Dcéru, ktorá sa slávnemu slepému spevákovi narodila vlani, dokázali so snúbenicou utajiť. S trojkou už sa o to nepokúšajú. 

„Stevie nečakal, že by mohol byť ešte otcom v tak neskorom veku. Nebolo to plánované, ale teraz sú nadšení, „povedal zdroj časopisu The National Enquirer. 

Spevák vraj sprevádza svoju snúbenicu na všetky vyšetrenia a teší sa na nové prírastky do rodiny. „Premeškal veľa u výchovy svojich detí, takže sa teraz teší, že týmto deťom a svojej nastávajúcej bude na blízku,“ dodal zdroj. 

Dvadcaťdvanásobný držiteľ Grammy má už osem detí. 

S novou rodinou sa bude musieť uskromniť, pretože bývalá manželka Kai Morrisová ho u rozvode ošklbal o podstatnú časť jeho majetku. S tou má dvoch synov, z predchádzajúcich nemanželských vzťahov má ďalších päť detí. Najstaršej Aisha je tridsaťdeväť rokov, najmladšej dcére je rok. 

„Aisha si svojho otca celkom užíva, chodia spolu na obedy a žartujú. Tiež synovi Mumtazovi veľa pomáha s jeho hudbou a rád chváli jeho talent. Vie dobre, že byť otcom je práca na plný úväzok, a teraz, keď je starší, cíti oveľa silnejšiu zodpovednosť a nechce žiadne z detí sklamať, „povedal zdroj pre New York Post. 

Wonderova terajšia snúbenica má už dve dcéry. Mala aj syna, ktorý však zomrel v dvoch rokoch, keď vypadol z okna.