Zvrhlý pár brutálne zavraždil mladú tehotnú dievčinu († 22), aby sa zmocnil jej ešte nenarodeného dieťaťa. Policajtom sa ich ale podarilo vypátrať a dieťa odovzdali právoplatnému otcovi. Ten sa teraz pochválil prvou snímkou ​​svoje dcérky.

Keď sa tehotná Savanna Lafontaine-Greywindová zo Severnej Dakoty 19. augusta nevrátila z návštevy susedov, jej rodiny sa zmocnil pochopiteľný strach. O niekoľko dní neskôr došlo na najhoršie a v rieke s príznačným názvom Red River (Červená rieka) bolo nájdené jej zohavené telo. Otca nenarodeného dieťaťa ani Savanninych rodičov by asi ani nenapadlo, že by bábätko mohli niekedy uvidieť živé …

Tehotná Savanna Lafontaine-Greywindová

Presne to sa ale stalo. Brooke Lynn Crewsová (38) a jej partner William Henry HOEHNE (32) doslova vyrezali bábätko z osem mesiacov tehotného dievčatá a zrejme sa chystali pojať ho za svoje. Počas vyšetrovania políciou bola ale dievčatko nájdená a vďaka porovnaniu genetickej informácie s jej oteckom Ashtonom Mathenym sa podarilo zistiť, kde je pravda.

Mladík, ktorý oplakáva smrť svojej milovanej partnerky, tak dostal úplne šokujúcu správu – jeho dcéra žije! Teraz už ju má konečne pri sebe a môže sa radovať zo svojho dieťaťa. Nedávno tiež na sociálnej sieti zverejnil fotografiu svojej dcéry a ukázal ju tak vôbec prvýkrát svetu. Podľa Ashtona je maličká to jediné dobré, čo z tragických udalostí vzišlo. Sám svoje pocity z jej nájdenie opisuje ako euforické.

William Henry HOEHNE (32)

Rodina je navyše rada, že sa spolu s nimi mohlo dievčatko, ktorá dostala meno Haisley Jo, zúčastniť pohrebu svojej matky. „Milovala každého, milovala deti, svoju rodinu – bola by z nej úplne báječná matka,“ zverila sa časopisu People Savannina matka Norbeta.

Brooke Lynn Crewsová (38)

Brooke Lynn Crewsová (38) a jej partner William Henry HOEHNE (32) sú obvinení z únosu, vraždy a klamstva polícii. HOEHNE tvrdí, že onen osudný deň, 19. augusta, prišiel z práce domov a našiel Brooke Lynn, ako umýva zakrvavenú kúpeľňu. Vraj pritom držala malé dieťa. „Toto je naše dieťa, toto je naša rodina,“ mala mu vtedy povedať.