Tony z Vyvolených skončil v base! Sám sa prihlásil políciu

1174

Anton Ferleťják ide na 15 rokov do basy za to, že sa podieľal na ozbrojenej lúpeži. Bol rok na úteku, napokon sa ale na polícii sám prihlásil. Takzvanú vilu v reality show Vyvolení, kde v roku 2005 súťažil 99 dní pod prísnym dohľadom kamier, tak vymenil za skutočné väzenie.

Anton Ferleťják (49) sa v roku 2005 na 99 dní zúčastnil reality show Vyvolení, kde bol známy svojou svalnatou postavou a častými konfliktami s ostatnými súťažiacimi. V roku 2018 sa dostal do popredia médií znova, keď bol obvinený a neskôr aj odsúdený za účasť na ozbrojenej lúpeži.

Od roku 2020 bol ale na úteku, nastúpiť na 15 rokov do väzní sa mu totiž ani trochu nechcelo. Keď na neho ale bol vydaný európsky zatykač, v novembri 2021 sa nakoniec sám prihlásil na políciu. Na krku má navyše aj ďalšie obvinenia.

Anton však v rámci svojej rodiny nie je jediným problémom so zákonom. Ako napísal Nový Čas, problémy so zákonom má aj jeho mladší brat Miloš, ktorý sa objavil pre zmenu v reality šou Farma. Je obžalovaný, čaká vo väzbe na súd.

Jaromíra, posledného člena gangu hľadali kvôli vražde a lúpežiam až 18 rokov! Konečne je vo väzení

Anton, prezývaný Tony, je odsúdený za to, že v roku 2008 so zločineckou skupinou zvanou 3H (Hipp, Hatina a Halas) nafingoval zásah jednotky zakuklencov u podnikateľa v slovenskej Rabči. Keď mu pohrozili samopalmi, odovzdal im podnikateľ 4 milióny vtedajších slovenských korún, uviedol web televízie JOJ noviny.sk.

Skupina Rómov lúpežne prepadla šéfa záchranky!

Hoci bývalý súťažiaci z Vyvolených pred súdom popieral vinu, čo mohol, a bránil sa, že k lúpeži nemal dôvod, neuspel. Proti rozsudku, ktorý ho poslal na 15 rokov za mreže, sa odvolal, spravodlivosti ale nakoniec neunikol.

Za brutálnu lúpežnú vraždu dostali čečenskí vrahovia starožitníka iba 17,5 roka!