Tragická smrť herečky Táni Hrivnákovej, skočila pod vlak!

1374

Slovenská herecká scéna zažila šok! Zasiahla ju tragická správa o smrti herečky a pedagogičky Tatiany Hrivnákovej. Tá za mlada patrila k jedným z najkrajších slovenských herečiek. Vo veku 74 rokov zomrela pod kolesami vlaku.

Prvé správy hovorili o tom, že herečka zomrela pri tragickej dopravnej nehode. Podľa webu topky.sk ale Hrivnáková skončila pod kolesami vlaku v Železnej studničke v Bratislave.

„Podľa dostupných informácií mala žena vstúpiť a následne zostať stáť na koľajisku. Vzhľadom na rýchlosť vlaku a krátke vzdialenosti rušňovodič nedokázal zrážke zabrániť. Ohľadávajúci lekár konštatoval na mieste smrť. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania,“ oznámila Polícia SR na Facebooku.

V hereckom zákulisí sa ihneď začali šíriť správy o tom, že sa jedná práve o Hrivnákovú. „Dostala sa k nám informácia, že zomrela po zrážke s vlakom,“ povedal na webe topky.sk zdroj z hereckého prostredia. Polícia však potvrdenie identity odmieta.

Na sociálnych sieťach začali jej kolegovia a študenti, vrátane mladého speváka a herca Martina Klinčúcha, vyjadrovať úprimnú sústrasť. „Budete nám chýbať, pani profesorka,“ píše herec. Ten je známy vďaka seriálu Pán profesor. Slovenská televízia dnes večer na jej počesť odvysiela rozprávku Zlatá runa, kde stvárnila hlavnú postavu.

Speváčka Iveta Bartošová spáchala samovraždu, skočila pod vlak