Andrea Vlčeková pred siedmimi rokmi zmizla bez stopy. Pred škôlkou ju uniesli traja muži a potom ju odviezli do skladu, kde čakal jej vtedajší manžel Miroslav a Andreu brutálne zbil. Ostatky mamičky sa našli až o päť rokov neskôr v sude s kyselinou. Teraz sa jej konečne dostalo odpočinku a pred pár dňami bola pochovaná. Na hrobe sa zišlo množstvo kvetinových darov a dojemných odkazov.

Prípad, ktorý otriasol celým Slovenskom. Takmer pred siedmimi rokmi išla Andrea Vlčeková odviezť svojho najmladšieho syna do škôlky. Odvtedy akoby sa po nej zľahla zem.

Spred škôlky ju uniesli traja muži. Potom ju odviezli do skladu vo Veľkých Ripňanoch, kde už čakal jej muž Miroslavov. Jeden z únoscov neskôr vypovedal, že Miroslav svoju ženu v sklade bil železnou reťazou, vyhrážal sa jej, pretože proti nemu svedčila, a žiadal po nej prepis majetku.

Miroslava pred nájdením tela nezvestnej ženy súd za únos poslal na 12 rokov do väzenia. Polícia tiež pracovala s verziou, že Miroslav Andreu zabil, avšak im chýbali dôkazy. V spomínanom sklade sa však po piatich rokoch našiel sud s kyselinou chlorovodíkovou, kyselinou sírovou a pozostatkami Andrey. Miroslav teraz čelí obvineniu za úkladnú vraždu.

Podľa polície unesená mamičky Andrea skončila v pazúroch mafie

Pred pár dňami Andreu konečne pochovali, takmer 7 rokov od jej zmiznutia. Namiesto posledného odpočinku našla v obci Bojničky. Hrob s podobizňou krásnej Andrey je plný kytíc, sviečok aj vencov s dojemnými odkazmi. Najsmutnejšie sú od jej synov, ktorí prišli o mamičku: „Najdrahšie mamičke od synov Mirka a Arturka.“

Andreu vrahovia mučili a rozpustili v kyseline!