Veľká módna abeceda

1741

 

B ako Baleríny

Opätky sú sexy, sú božské ale stráviť v nich dvanásť hodín je niekedy utrpením! Skúste ich občas vymeniť za štýlové a navyše pohodlné baleríny. Teraz sú in najmä verzie s otvorenou špičkou a mašličkou!

C ako Coco Chanel 

Poznáte najtrendovejší kus tejto sezóny? Prezradila ho Demi Moore a je ním hravá brošňa od Chanel-u.

D ako Deyn Agyness

Alebo nová Kate Moss. Je mladá, sympatická, sexy a uletená. Stačí, že dnes na seba natiahne tú najneskutočnejšiu kombináciu akú nájde v skrini a zajtra to bude trend. Berte si z nej príklad, mať svoj vlastný štýl znamená naozaj existovať!

E ako Extravagancia

Jednoduchý spôsob ako vyčnievať z davu. Exhibicionisti telom aj dušou, dokážu odvážne nosiť svoje extravagantné outfity. Ak medzi nich nepatríte, stavte radšej na extravagantné doplnky.

F ako  Fantasy Etno náramky  

Jednoduchý doplnok, ktorý dá správny šmrnc každému outfitu. Pletené náramky zo slamy alebo korálkové variácie z afrických končín dostanete kúpiť aj napríklad v HMku.

G ako Glamour 

Každá žena má na to, aby bola divou. Podčiarknite svoju ženskosť obtiahnutým oblečením, výstrihom, božským strihom vlasov, líčením alebo trblietavými šperkami, glamour pure…

H ako Hot 

Byť šedou myškou alebo dobrým chlapcom je pasé. Dajte svojmu okoliu jasnú správu, že vo vás tkvie viac ako si myslia! Odteraz dôverujte svojmu šarmu a spravte zo seba hot stuff!

 J ako Jar

Konečne je to tu! Načase oddať sa chvíľke nič nerobenia a vychutnávať si prvé lúče jarného slnka v prírode. Vyzdobte si svoj príbytok jarnými poslami (narcisy, tulipány, primule) a vyrazte s priateľmi do mesta. Príchod tohto senzačného obdobia a príjemného počasia treba osláviť!

L ako Láska

Tá predsa nikdy nevyjde z módy, navyše je najlepším liekom na všetky problémy.

M ako Missoni

Vládu nad návrhárskym domom Missoni preberá krásna Margherita. Jej svieže a farebné návrhy nám doslova pomotali hlavu.

N ako Námorník 

So železnou pravidelnosťou  sa vracajúci look námorníka bude aj túto jar a leto hitom. Jednoduchá kombinácia bielych a modrých pásikov sekne výborne tak ženám ako aj chlapom. Tajný tip na letnú dovolenku? Prenajmite si jachtu!

O ako Obrovské slnečné okuliare

Musíte si predsa chrániť svoj zrak a navyše ak sa to dá ešte aj štýlovo, netreba to viac komentovať…

P ako Pánsky Look 

Ženy si ho môžu ľahko osvojiť a muži sa ním musia prezentovať! Klasika neumiera.

R ako Rock 

Vhodný pre všetkých rebelov, ženy aj mužov. Rolling Stones sú predsa legendy, staňte sa nimi aj vy!

S ako SIZE ZERO 

Náš štát nie je pôsobiskom Raechel Zoe a nik tu nie je taká celebrita, aby sa musel trápiť nekonečnými diétami na dosiahnutie veľkosti nula. Zabudnite na neexistujúcu veľkosť a hrkanie kostí pri chôdzi. In sú obliny na správnych miestach, to je predsa to pre čo nás chlapi majú za bohyne!

 T ako Tik-Tak

Čas nás neúprosne naháňa, aby ste ho však dostali pod kontrolu, opášte si zápästie úžasnými novými hodinkami. Takto sa vám budú zdať bežiace minúty ako priateľskejšie a čas môže štýlovo plynúť… tik-tak-tik-tak

 U ako Utópia

Módny návrhári sú vždy napred, nečudo, že sa nechali zlákať utopickými predstavami o futuristickej móde, ktorú budeme nosiť až budeme bývať na mesiaci.

V ako Víťaž

O porazených nemá nik záujem, tí čo víťazia, sú tí, o ktorých majú ľudia naozaj záujem.

Z ako Zebra

Leopardí vzor je už okukaný a preto stavte na nový vzor mestskej džungle. Zebrované šaty, šatka, tričko alebo doplnok vám dodajú ten správny šmrnc.

X ako XL tuniky 

Nadčasový variant jemnej blúzky. Nositeľný aj v spoločnosti a vo voľnom čase.